Słuchawki do biegania SONY J10

Coraz więcej osób dba o swoje zdrowie i zaczyna biegać. Czy istnieje sprzęt, dzięki któremu bieganie będzie przyjemniejsze? Tak, a jest nim SONY MDR-J10 – słuchawki przystosowane specjalnie dla biegaczy i osób uprawiających sport.

Czym powinny charakteryzować się odpowiednie słuchawki, które wybrać mogą biegacze?

Przede wszystkim powinny być trwałe i zapewniać najwyższą jakość dźwięku, dzięki czemu podczas biegu będzie można delikatnie ‘odpłynąć’ i na moment zapomnieć o wszystkim. To jednak nie wszystko. Słuchawki do biegania powinny być lekkie, aby nie sprawiać najmniejszego kłopotu podczas joggingu. Z pewnością nie powinny również być wkładane do uszu, żeby przypadkiem nie wypadać podczas przyspieszenia bądź biegu po nierównym terenie etc. Najlepsze będą zatem te nakładane na uszy, co znacznie zwiększy komfort podczas korzystania z nich.

Dobrze by było, gdyby słuchawki do biegania zostały wyposażone również w przewód odpowiedniej długości, który będzie dostosowany zarówno dla osób niższych jak i wyższych. Nie należy zapominać o odpowiednio długim okresie gwarancji na wypadek, gdyby jakimś zbiegiem okoliczności doszło do ich uszkodzenia.

SONY MDR-J10 spełniają wszystkie wyżej wymienione wymagania, ponieważ są to słuchawki stworzone dla biegaczy. Dzięki paśmie przenoszenia dźwięku o częstotliwości 18 – 20000 Hz, impotencji na poziomie 16 Ohm i czułości 104 dB/MW dźwięk jest idealnie czysty, co z pewnością pomoże każdemu, kto biega z nimi na uszach, zapomnieć o zmęczeniu…

…albo w ogóle o kocim świecie.

Słuchawki do biegania SONY MDR-J10B ważą tylko 10 g, są nakładane na uszy, mają przewód długości 1,2 m oraz 24 miesiące gwarancji. Oglądając zawody lekkoatletyczne widzimy często, że publiczność zaczyna klaskać, żeby zawodnicy mogli złapać odpowiedni rytm. Dzięki słuchawkom dla biegaczy SONY MDR-J10W nie będzie potrzebne klaskanie, ponieważ idealny dźwięk przez nie zapewniony bez kłopotu dostarczy taki rytm, jaki każdy sam sobie zażyczy. Oczywiście na krótko przed startem zawodnicy rozstają się ze sprzętem, ale dobry dźwięk pozostaje w uszach.

SONY MDR-J10B mogą być używane również przez innych użytkowników, niekoniecznie biegających. Jednak kto nie spróbuje chociaż raz joggingu czy nawet spaceru z tymi słuchawkami na uszach, ten nie zrozumie, dlaczego to idealne słuchawki dla biegaczy. Kliknij, żeby sprawdzić aktualną promocję dla klientów sklepu matrixmedia.pl