Sony Soundbar HT-SF150 – test audio

ile kosztuje soundbar sony HT-SF150?

Głośniki zastosowane w większości telewizorów nie spełniają oczekiwań odbiorców. Jeśli chcemy cieszyć się dobrą jakością dźwięku, powinniśmy rozważyć zakup soundbaru HT-SF150, który wniesie do naszego domowego kina, zupełnie nową jakość dźwięku. Ile kosztuje i czy warto wybrać ten model? Sprawdź!


Nowa jakość dźwięku

W przypadku filmów lub gier, dźwięk wysokiej jakości,jest nieodłącznym elementem, który buduje cały nastrój. Dlatego też decydując się na poszerzenie naszego sprzętu audio, zwróćmy uwagę w co jest wyposażony. Sony HT-SF150 posiada technologię, która idealnie potrafi odtworzyć środowisko akustyczne spotykane w kinach. Mowa tutaj o S-Force PRO Front Surround. To właśnie dzięki niej nasz pokój wypełni się wiernym i bogatym dźwiękiem. By uzyskać jak najwyższą jakość niskich dźwięków w Soundbarze wykorzystano głośnik Bass Reflex. To on jest odpowiedzialny za czyste i mocne brzmienie, zachowując przy tym szczegółowość i czystość dźwięku.

Szybka instalacja

Przewaga soundbarów nad innymi rozwiązaniami polega głównie na tym, że ich instalacja trwa bardzo krótko. HT-SF150 możemy połączyć z naszym telewizorem za pomocą Bluetooth, albo przy pomocy kabla HDMI ARC. Decydując się na to drugie rozwiązanie, możemy sterować telewizorem i soundbarem przy pomocy jednego pilota. W opinii wielu użytkowników, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W testach soundbar Sony HT-SF150 uzyskuje jeden z najniższych czasów instalacji.

Ciesz się dźwiękiem, nie tylko przy filmie

HT-SF150 może nam służyć nie tylko podczas oglądania filmu, ale również możemy połączyć go z laptopem, albo naszym telefonem komórkowym. Pozwoli to nam słuchać naszej ulubionej muzyki, przy użyciu dużo lepszego sprzętu niż głośniki z laptopa czy telefonu. Dzięki temu rozwiązaniu gry video oraz telewizja strumieniowa oglądana na laptopie, zyskuje nową jakość dźwięku.

Soundbar dla Ciebie

Jeśli chcesz uzyskać wyższą jakość dźwięku, niż ta którą oferuje Ci telewizor, rozważ wybór Sony HT-SF150. Zastanawiasz się pewnie, ile kosztują soundbary z tej serii? Przy niskiej cenie wynoszącej 599 zł zdobędziesz sprzęt, dzięki któremu oglądanie filmów i granie na konsoli nabierze nowej głębi.

Sprawdź ofertę Audio SONY

Jeśli masz pytania dotyczące sprzętu RTV i AGD dostępnego w naszym sklepie, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Sprawdź dane techniczne modelu i porównaj go z innymi soundbarami dostępnymi w ofercie naszego sklepu. Dowiedz się więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *