5 najczęściej wybieranych aplikacji dla mężczyzn na Androida

aplikacje dla mężczyzn

Dzięki możliwości zainstalowania zewnętrznych aplikacji smartfony znacznie ułatwiają nam życie. Za pomocą kilku kliknięć możemy m.in. szybko zobaczyć rozkład jazdy autobusów w dowolnym mieście lub sprawdzić, gdzie dobrze zjeść nawet jeżeli jesteśmy kilkaset kilometrów od domu. W dzisiejszym rankingu przedstawiamy 5 najczęściej wybieranych aplikacji dla mężczyzn na Androida. Układając listę braliśmy pod uwagę ilość ściągnięć oraz dostępność informacji o aplikacjach w Internecie.

1. Hair Style Changer

Stereotyp Polaka jako mężczyzny z fryzurą „na jeża” przestaje przekładać się na rzeczywistość. Coraz bardziej dbamy o siebie i – co za tym idzie – zaczynamy eksperymentować również z wyglądem swoich włosów i zarostu. W aplikacji Hair Style Changer (dawniej znanej jako Virtual Hairstyle, będącej androidowym odpowiednikiem słynnej aplikacji na iOS Men’s Haircut) możemy dodać własne zdjęcie, a następnie dopasować do swojej twarzy jedną z fryzur. Dzięki temu sprawdzisz, czego należy się spodziewać jeszcze przed odwiedzinami u fryzjera.

2. Cool Guy

Męskie dylematy w związku z ubiorem są na pewno mniejsze niż w przypadku kobiet, co jednak nie oznacza, że nie występują. Aplikacja Cool Guy gromadzi w swojej bazie zdjęcia Twojej odzieży, umożliwiając Ci dopasowanie idealnych stylizacji na każdą okazję. Do tego istnieje możliwość udostępnienia swoich stylizacji, by poprosić znajomych o ocenę. Z Cool Guy będziesz zawsze wiedział jak się ubrać!

3. Tie a Tie

Który z was nie spotkał się kiedyś z problemem zawiązania krawata? Wbrew pozorom wciąż mało mężczyzn potrafi porządnie wykonać tę czynność. Za pomocą czytelnych, animowanych slajdów aplikacja Tie a Tie pozwoli Ci krok po kroku zawiązać swój krawat, oferując naukę 30 różnych rodzajów wiązania. Do tego podpowie także jak dobrać krawat do kołnierza, swojej sylwetki czy kształtu twarzy.

4. Just 6 weeks

Tylko sześć tygodni jest Ci potrzebne na to, by wyrobić sobie odpowiednią muskulaturę. Jeżeli marzysz o porządnym „kaloryferze” na brzuchu, wystarczy skorzystać z Just 6 weeks. Na podstawie Twojej wagi aplikacja dostosuje odpowiedni dla Ciebie idealny program ćwiczeń (obejmujący pompki, pompki odwrotne, brzuszki, przysiady i podciągania), byś w niedługim czasie mógł cieszyć się upragnionym „sześciopakiem”.

5. Yanosik

Każdy kierowca ma świadomość, że sama nawigacja GPS to nie wszystko. Informacje o fotoradarach czy o stanie dróg, korkach pozwalają uniknąć wielu nieprzyjemnych niespodzianek podczas wyjazdów prywatnych lub służbowych. Na szczęście aplikacja Yanosik, dzięki systemowi zaznaczania przez użytkowników sytuacji na trasie w czasie rzeczywistym, stanowi idealną propozycję dla każdego kierowcy, który chce wiedzieć, gdzie może spodziewać się zablokowanych dróg czy patrolu policyjnego.

Marzysz o kupnie nowoczesnego smartfona z systemem Android, dzięki któremu wszystkie najczęściej wybierane aplikacje dla mężczyzn na Androida będą działały Ci idealnie?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.