Akcesoria dla telefonu

nowe akcesoria do telefonu

MatrixMedia w swojej ofercie posiada szeroką gamę nowoczesnych akcesoriów do telefonu, które urozmaicą korzystanie z wielu aplikacji oraz urządzeń mobilnych. Naszym głównym zagadnieniem będzie dzisiaj temat Smartwatchów. Co mogą nam zaoferować?

Inteligentny zegarek

Najnowsza propozycja od SONY oraz SAMSUNGA – nowoczesne Smartwatche to akcesoria, które wywołały niemałe zamieszanie na świecie. Oczywiście najbardziej zainteresowani są wszyscy miłośnicy cyfrowych gadżetów. Czym są naprawdę Smartwatche i czy są tak inteligentne, jak zapowiadali twórcy? Zacznijmy może od podstaw. Smartwatch to dodatkowe urządzenie mobilne, które nosimy na nadgarstku jak normalny zegarek (oczywiste). Poza standardową funkcją zegarka łączy w sobie opcje rozszerzające możliwości naszego smartfona. Poprzez zdalne połączenie oraz kalibrację inteligentny zegarek przekazuje nam informacje, takie jak przychodzące połączenia lub nowe wiadomości tekstowe. Smartwache posiadają również funkcję sklepu oraz doboru interesujących nas aplikacji. Cechą wyróżniającą inteligentne zegarki jest ekran dotykowy, który pozwala nam korzystać ze wszystkich możliwości urządzenia bez konieczności wbudowywania jakichkolwiek klawiszy.

Wiele ułatwień

Poprzez ten gadżet możemy skorzystać z maila, otrzymać powiadomienie o nowych wiadomościach oraz sprawdzić media społecznościowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zawsze powiadamiać naszych znajomych o naszej obecnej aktywności bądź oznaczyć ważne dla nas wydarzenia w kalendarzu. Inteligentne zegarki SONY  zostały przygotowane do pracy z systemem Android, z którym łączą się za pomocą modułu Bluetooth. Posiadają również wbudowaną pamięć 4 GB oraz szybki procesor.

Do tej pory obserwujemy powstawanie kolejnych generacji inteligentnych zegarków. Obecne propozycje od SONY wyposażone zostają również w krokomierz, a po dołączeniu słuchawek praktycznie spełniają funkcję małego telefonu. Większość Smartwatchów jest również wodoodporna, co znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia w ciągu dnia.

Podsumowując, Smartwatche to produkty skierowane przede wszystkim dla fanów gadżetów. Mimo że oferta oraz możliwości każdego produktu są coraz większe, ma się wrażenie, że jest to opcja dla wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz lektury kolejnych artykułów, które będą ukazywały się na naszym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.