Aparat SAMSUNG NX3000 czarny EV-NX3000BOIPL

Kamera GARMIN Virb Elite

Aparat SAMSUNG NX3000, czy to model na który warto zwrócić uwagę? Czy jest to sprzęt dobry dla każdego, a może skierowany do konkretnej grupy odbiorców? Dowiedz się więcej z naszego artykułu.

Co wyróżnia ten aparat?

Aparat SAMSUNG NX3000 w kolorze czarnym EV-NX3000BOIPL to niewielki bezlusterkowiec wyróżniający się odchylanym o 180 stopni ekranem LCD, który znacznie ułatwia robienie autoportretów. Poza tym został wyposażony w 20mpx matrycę CMOS i łączność Wi-Fi. Aparat Samsung NX3000 to najmniejszy model w rodzinie „dużych” bezlusterkowców tej firmy. Może się pochwalić matrycą o rozmiaze APS-C. Zakres jej czułości kończy się na wartości ISO 25600. Prędkość zdjęć seryjnych to około 5 kl/s, a najkrótszy czas otwarcia migawki wynosi 1/4000 sekundy.

Niewielki Samsung wyróżnia się 3-calowym ekranem LCD o rozdzielczości 460 000 punktów. Jak wszystkie bezlusterkowce Samsunga NX3000 ma również bezprzewodową łączność Wi-Fi z technologią NFC. Parowanie z kompatybilnymi urządzeniami trwa chwilę i polega na zetknięciu obudów. NX3000 ma gorącą stopkę, ale brak mu wbudowanej lampy błyskowej. Mały flesz jest elementem zestawu handlowego. Ten stylowy model to idealny sprzęt do robienia profesjonalnych czy amatorskich zdjęć. Dzięki niezwykłej obudowie o chropowatej powierzchni nigdy nie wyśliźgnie Ci się z ręki, a fotografowanie będzie samą przyjemnością. Samsung NX3000 jest najnowszym produktem z linii aparatów kompaktowych z wymienną optyką.

Łap chwile z SAMSUNG NX3000

Robienie doskonałej jakości zdjęć oznacza konieczność posiadania aparatu o najwyższych parametrach. Wysoka rozdzielczość, szybko działająca funkcja automatycznego ustawiania ostrości oraz możliwość fotografowania poruszających się obiektów bez zamazywania zdjęcia to najważniejsze z nich. Seria Samsung NX doskonale spełnia wszystkie te warunki, dlatego też wybierają ją wymagający użytkownicy. Z pewnością pragniesz również, aby Twój aparat posiadał zaawansowane funkcje zapewniające maksimum elastyczności. Urządzenia z serii NX mogą się pochwalić np. trybem panoramicznym, który ułatwia robienie zdjęć pod ultraszerokim kątem w miarę obracania aparatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.