SONY DSC-WX60 – aparat cyfrowy nowej generacji

SONY NEX-5RLB

SONY DSC-WX60 jest jednym z najlepszych aparatów cyfrowych na rynku. Jego rozdzielczość wynosi 16,2 mln pikseli, co gwarantuje znakomity obraz i dużą ilość szczegółów. Dzięki temu zdjęcie nadaje się do późniejszej obróbki. 8x zoom optyczny umożliwia przybliżenie obiektu, nie tracąc jakości. Ekran LCD 2,7 cala ułatwia podgląd zdjęcia, nagrywanie filmu czy poruszanie się po menu aparatu. Przydaje się również wtedy, kiedy chcesz obejrzeć zdjęcie, które zrobiłeś. Optyczna stabilizacja obrazu zapobiega powstaniu poruszonych zdjęć i daje lepsze rezultaty niż stabilizator cyfrowy.

Nagrywanie filmów w jakości HD 1080p o żywych kolorach i wyjątkowej ostrości pozwoli Ci cieszyć się świetnie uwiecznionymi wspomnieniami. Technologia automatycznego wykrywania twarzy sprawia, że uzyskanie naturalnego zabarwienia skóry i idealna ostrość nie jest problemem. Dzięki micro HDMI możesz z przyjemnością przeglądać zdjęcia i filmy na telewizorze, a gwarantuje Ci to obraz wysokiej jakości.

SONY DSC-WX60 posiada wiele trybów tematycznych

Miękkie ujęcie, gładka skóra, wyraźny ruch, korygowanie światła w tle techniką HDR, portret nocą, scena nocna, duża czułość, zdjęcia z ręki o zmierzchu, plaża, Śnieg, ognie sztuczne, smakosz, zwierzęta domowe, krajobraz.
Czułość ISO: Automatyczna / 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800.
W zestawie znajduje się akumulator litowo-jonowy NP-BN, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel wielofunkcyjny, karta gwarancyjna, ładowarka, oprogramowanie, pasek na rękę

Jeżeli oczekujesz wygody, solidnego wykonania i dobrych osiągnięć, aparat Sony DSC-WX60B jest tym, czego potrzebujesz. Co więcej, tylko teraz dostępny jest w wyjątkowej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.