Apple Watch Series 7 – recenzja

mm blog1

Wyobraź sobie zegarek przyszłości, zegarek idealny, posiadający wszystkie zaawansowane technologicznie funkcje. Co widzisz? My widzimy właśnie Apple Watch Series 7. Powiedzieć o nim wszystko to tak jakby nie mówić nic, ciężko opisać to urządzenie słowami. Jednak specjalnie dla was postanowiliśmy zrecenzować ten smartwatch i przygotowaliśmy dla was wszystkie jego pozytywy, o których zdecydowanie warto wiedzieć.

Design? Zdecydowanie jest to zegarek przyszłości

Z całą pewnością ogromnym atutem Apple Watch Series 7 jest to, że w porównaniu do swojego poprzednika, posiada on zdecydowanie większy ekran, różnica wynosi ponad 20%. A w porównaniu do Series 5 jest to ponad 50% różnicy. Trzeba przyznać, że jak na smartwatch jest to naprawdę bardzo duży ekran. Przekłada się to bezpośrednio na większą użyteczność tego zegarka, wszystko, co na nim czytamy, jest większe, a i pisanie nie powinno nam sprawiać większych problemów. Wszystko to zostało, zamknięte w nowoczesnej tarczy a świetnym dopełnieniem tego jest stylowy pasek wyglądający fenomenalnie na ręku.

Wyświetlacz? Nowoczesność i precyzja w jednym

Wyświetlacz w Series 7 to jednym słowem po prostu perfekcja. Ekran jest doskonałej jakości, w połączeniu z dużym rozmiarem tworzy nam świetną przestrzeń do użytkowania. Ciężko wskazać tutaj jakiekolwiek wady, Apple naprawdę postarał się o najwyższą jakość wykonania. Wszystko jest chronione szkłem Ion-X glass, co czyni ten smartwatch naprawdę bardzo odpornym i wytrzymałym na czynniki zewnętrzne.

Specyfikacja techniczna, czyli wszystko, co najlepsze w jednym miejscu

Series 7 to na ten moment najbardziej technologicznie zaawansowany zegarek na rynku, szybki procesor, radzi sobie bez najmniejszych problemów z każdym trybem pracy. Wysokie obroty i duże obciążenie to dla niego żaden problem, radzi sobie bezproblemowo ze wszystkim. Dodatkowo pamięć w rozmiarze aż 32 GB pozwala bezproblemowo radzić sobie nawet z większymi pojemnościami plikami. W Apple Watch Series 7 posiadamy takie funkcje jak GPS, kompas, wysokościomierz, czujnik natlenienia krwi, czujnik pracy serca czy też żyroskop. A to tylko kilka ze wszystkich funkcji i czujników, które posiada ten zegarek. Mimo tak dużej liczby pomiarów zegarek radzi sobie ze wszystkim niesamowicie płynnie co z pewnością bardzo plusuje.

Bateria? Bardzo przyzwoity czas działania zegarka!

Dla wielu z nas pojemność baterii jest bardzo istotnym czynnikiem, na który zwracamy, uwagę kupując smartwatch. Zegarki działające poniżej doby z reguły są przez nas przekreślanie, jeśli chodzi o nasz wybór. Series 7 zdecydowanie zaskakuje również, jeśli chodzi o te parametry. Jego czas pracy jest szacowany na czas od doby, do aż półtorej doby. Jest to zdecydowanie rewelacyjny wynik, jeśli chodzi o wszystkie smartwatche. Korzystając, z Apple Watch Series 7 nie będziemy się musieli martwić o czas pracy zegarka, bo ogólnie rzecz biorąc, spełnia on wszystkie postawione mu zadania.

Podsumowując

Na ten moment na rynku nie ma lepszego zegarka niż Series 7. Jest on najbardziej zaawansowanym technicznie i najwytrzymalszym smartwatchem w tej chwili na rynku. Mnogość jego funkcji oraz prostota używania w połączeniu z długim czasem pracy powoduje, że jest to najbardziej sensowny wybór tego typu sprzętu na rynku. Chcielibyśmy was gorąco zaprosić do odwiedzenia naszej sklepowej witryny matrixmedia.pl i sprawdzenia oferty specjalnie przygotowanej dla Was, jeśli chodzi o Apple Watch Series 7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.