Wybierz bezawaryjną pralkę

poznaj siłe bezawaryjnych pralek

[Aktualizacja artykułu 2017]
Każdy wie, jak ważną funkcję w każdym domu bezawaryjna pralka. W szczególności rozumieją to matki, które każdego dnia zmagają się ze stertą brudnych ubrań, jakie generują pociechy. Dzisiejszy wpis poświęcimy bezawaryjnym pralkom ich producentom – którą Ty wybierzesz? Przedstawiamy najlepszych producentów 2017.

 

Jaka bezawaryjną pralkę wybrać?

 

To trudne pytanie zwłaszcza, że na rynku dostępnych jest wielu producentów a modeli setki. Porównanie będzie dotyczyło znanych marek, które na podstawie opinii konsumentów oraz niezależnych testów spełniają najwyższe standardy. By właściwie ocenić możliwości pralki należy poddać ją ciężkim próbom. Jednymi z kryteriów i wyznaczników standardu są m.in: jakości prania, płukania, wirowania, łatwości obsługi czy hałasu, klasa energetyczna oraz gwarancja producenta. Z racji tego, że technologia gna w zastraszającym tempie, należy przyjrzeć się najnowszym propozycjom pralek, które wyróżnili konsumenci w 2017 roku.

Przeczytaj również nasz poradnik, w którym omawiamy temat pralek energooszczędnych. [TUTAJ]

 

 

Producent – Miele

 

MIELE WKG 130 WCS – to klasa wzorcowa, sama w sobie. Jakość wyrobów na najwyższym poziomie, osoby, które raz kupiły sprzęt Miele nigdy już nie zastanawiają się nad tym jaką pralkę wybrać. Oprogramowanie uaktualnia się komputerowo do najnowszego. Niezawodna elektronika. Niestety części są drogie ale ze względu na jakość wykonania i trwałość wyrobu zagwarantowany mamy długi okres bezawaryjnej eksploatacji. W ofercie naszego sklepu, model ten otrzymacie Państwo wraz z darmową dostawą. Produkt plasuje się w najwyższej klasie energetycznej oraz nie zużywa dużej ilości wody w skali roku. Atutem pralki jest system automatycznego dozowania detergentów – TwinDos, tryb wstępnego prasowania, gdzie w trakcie prania materiał mniej się gniecie. Pralka ma nawet możliwość dostosowania programu do rodzaju czyszczonych plam.
Pralka MIELE WDB 030 WCS

W naszej ofercie znajdziesz również model Miele WDA 110 WCS Classic – który spełnia najwyższe standardy jakości zarówno jeśli chodzi o oszczędność jak i wysoką jakość prania i wirowania. Każdy z modeli miele wyposażony jest w wiele przydatnych programów, dla tkanin wymagających szczególnego obchodzenia.

 

Producent – Beko

 

Pralka BEKO WMB 61232 PL PTM to przyjaciel każdego dużego domu. Ta pralka plasuje się w kategorii energetycznej A++ co czyni ją wyjątkowo dobrą propozycją, dla rodzin dbających o budżet. Model pokochają też miłośnicy zwierzaków, ponieważ program usuwania sierści, pozwoli doczyścić ubrania, które po zabawie z pupilem spisaliśmy na straty. To dobra i tania pralka, której użytkownicy cenią sobie brak awaryjności.
BEKO WMB 61232 PL PTM czy warto kupić?

 

Producent – AEG

 

AEG – trwałość i zabezpieczenie przed zalaniem wodą są na wysokim poziomie. Ciekawym przykładem modelu od tego producenta może być Pralka AEG L61260TLP . Wysoki poziom wykonania połączony z klasą energetyczną A+++ to z pewnością dobre rozwiązanie dla oszczędnych osób ceniących jakość. Chociaż klasa wirowania oceniona zostaje na B to i tak skuteczność prania prezentuje się na znakomitym poziomie. Model posiada również wiele dodatkowych funkcji takich jak: dodatkowe płukanie, kontrola niezrównoważenia wsadu bębna, technologia Fuzzy Logic, funkcja Time Saver, program Extra-Quick.
jaką pralkę bezawaryjną AEG L61260TLP specyfikacja techniczna

 

Producent – BOSCH

 

Bosch – dobra elektronika, więc kupowanie modeli zaawansowanych technologicznie ma sens; minus to cena części zamiennych, modele konkurencyjne w naprawie są znacznie tańsze, z drugiej strony sam poziom awaryjności pralek Bosch jest bardzo niewielki.

Model przykładowy to Pralka BOSCH WLO20260PL. Wysoka klasa prania A oraz klasa energetyczna A+ to dobry wynik zwłaszcza, że Bosch wprowadził specjalny program Aqua Plus-Antyalergiczna, Eco Perfect, który gwarantuje nie tylko możliwość prania antyalergicznego ale również gwarantuje niskie zużycie wody.

Innym modelem pralki bezawaryjnej od firmy BOSCH jest model WAT24340PL, który w najwyższej klasie energetycznej może pochwalić się bardzo atrakcyjną ceną. W skali roku, model zużywa tylko 9900 litrów wody, co jest wynikiem bardzo dobrym. Mnogość trybów prania oraz wykonanie, czyni ten model doskonałym wyborem dla dużego domu.
jaką pralkę BOSCH wybrać?

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz szerokim wachlarzem opcji dostawy. Współpracując z doświadczoną grupą kurierów, gwarantujemy naszym klientom komfort wysyłki oraz bezpieczeństwo w czasie podróży. Skorzystaj również z porad naszych ekspertów, którzy pomogą Ci poznać najważniejsze zalety każdego z produktów na naszej stronie internetowej.

Sprawdź naszą ofertę pralek

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.