Budżetowa kamera 360

Budżetowa kamera 360 - SJCAM360+

Coraz więcej producentów umożliwia swoim klientom dostęp do najnowszych technologii, nawet jeśli nie chcą oni inwestować w nie dużych pieniędzy. Taka jest bowiem utarta opinia – jeśli jakiś sprzęt dysponuje hipernowoczesnymi funkcjami, wielu z nas uważa, że, ze względów finansowych, nie będziemy mogli sobie na niego pozwolić. Kamery SJCAM są zaprzeczeniem tej teorii. Już wcześniej prezentowaliśmy niedrogie modele, które firma wypuściła na rynek, a które jakością dorównują najpopularniejszym sprzętom w tej branży. Dzisiaj przedstawiamy budżetową kamerę 360. Gotowi?

Widzenie panoramiczne

Kamera SJ360+ to kamera ręczna, do filmów i zdjęć panoramicznych. Wyglądem przypomina dyktafon, w swoim wnętrzu kryje jednak masę nowoczesnych i przydatnych funkcji. Została wyposażona w profesjonalny procesor SJCAM A7S, który świetnie się sprawdza, gdy trzeba „wygładzić” nagrania. Doskonale radzi sobie zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Sztandarową opcją modelu SJ360+ jest możliwość widzenia panoramicznego. W kamerze zobaczymy dokładnie taki obraz, jaki widzą nasze oczy, mamy więc do dyspozycji kąt 360 stopni. Wirtualną rzeczywistość mamy w zasięgu ręki. Odpowiada za to również obiektyw Ultra Wide Angle z większymi otworami i soczewką Fisheve, eliminujący wszelkie zakłócenia w polu widzenia.

CZYTAJ TAKŻE – JA WYBRAĆ KAMERĘ 360?

Tania kamera z rozdzielczością HD

Rozdzielczość HD ( 1080p) gwarantuje ostre i wyraźne zdjęcia, przekładające się na naturalność nagrań. Efekt naszej pracy zobaczymy na wbudowanym ekranie LCD o przekątnej 0,96”. Ile czasu możemy spędzić na kręceniu filmów? Całkiem sporo – z każdym kolejnym modelem kamery SJCAM jest coraz lepiej. Dzięki baterii o pojemności 1700 mAh, z kamery SJ360+ będziemy mogli korzystać przez 90 min
( przy wyłączonym Wi-Fi) lub przez 75 min ( gdy jest włączone). Kamera 360 działa z aplikacją SJCAM Pano. Dzięki niej podzielmy się nagraniami ze znajomymi z Facebooka, Twittera czy Instagrama. Możemy je też zamieścić je na platformie SJCAM Pano Social Media.

Zobacz kamery z Matrix Media

Budżetowa kamera 360

Chociaż na razie kamera SJ360+ jest w Polsce trudno dostępna, niedługo ma się pojawić m.in. w sklepie Matrix Media. Warto zwrócić uwagę na ten model, ponieważ za niewielkie pieniądze możemy otrzymać możliwości znane ze sprzętów z najwyższej półki cenowej. Macie już pomysł, gdzie przetestowalibyście taką kamerkę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.