Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Ciekawe aplikacje na smartfona

Ciekawe aplikacje na smartfona

Prawdziwą siłą smartfonów są ich aplikacje. Pomagają się komunikować, ułatwiają życie na drodze, dostarczają informacji o kupowanych produktach, zapewniają rozrywkę. Warto z nich korzystać, ale trudno znać je wszystkie. Podpowiadamy kilka przydatnych przykładów!

Prisma

Istnieją różne aplikacje do obróbki zdjęć. Prisma dopiero co weszła na rynek mobilny, ale zrobiła to z hukiem i bardzo szybko zdobywa popularność. Przyczyna jest prosta – filtry programu, za pomocą których edytowane są zdjęcia i grafiki, są o wiele ciekawsze niż w większości innych aplikacji. Co ciekawe, bazują one na dziełach różnych artystów. Na dodatek są tez stale rozwijane, co zapewnia uzyskanie naprawdę ciekawych efektów.

Yanosik

Aplikacja stworzona dla kierowców, bez której niektórzy nie wyobrażają sobie dalszych podróży. Czym jest Yanosik? Platformą, za pośrednictwem której kierowcy ostrzegają się o przeróżnych utrudnieniach ruchu, pracach remontowych, korkach czy fotoradarach.

E-Food

Ciekawe aplikacje mogą też pomóc osobom dbającym o zdrowe odżywianie. Przykładem na to jest E-food, który informuje, jaki jest skład danego produktu i co się kryje pod oznaczeniami typu E. Ale uwaga, baza składów jest aktualizowana z pomocą użytkowników i warto mieć to na względzie.

Endomondo

W zasadzie każdy słyszał o tej aplikacji, ale nie każdy z niej korzysta – a warto! Endomondo nie tylko pomaga w monitorowaniu własnych treningów i śledzeniu aktywności sportowej znajomych, ale dodatkowo działa tez motywacyjnie. Co jednak ważne, do prawidłowego działania

mySugr Diabetes Logbook

Aplikacja, dzięki której Twój smartfon LG, Samsung lub dowolny inny, pomoże ci w kontrolowaniu ilości spożywanego cukru. Przyda się głównie diabetykom, ale nie tylko – również osoby niecierpiące na cukrzycę często przesadzają z ilością słodkości.

Najlepsze smartfony w MatrixMedia!

Exit mobile version