Pralka dla roztargnionych – czym jest funkcja Samsung Addwash?

samsung_addwash

[AKTUALIZACJA 2017]
Zdarzały Ci się sytuacje, gdy wkrótce po załadowaniu i uruchomieniu pralki, okazywało się, że warto było dołożyć do niej jeszcze dodatkową rzecz? Standardowo rzeczy takie musiały potem czekać na kolejne uruchomienie pralki. Dzięki technologii Samsung Addwash problem też został jednak opanowany.

Jak było do tej pory?

 

Możliwe, że część czytelników stwierdzi, że w pralkach bez funkcji AddWash również można uzupełniać bęben w trakcie prania. Rzecz w tym, że dotyczy to głównie pralek ładowanych od góry, a z różnych powodów nie każdemu one odpowiadają. Możliwość uzupełnienia prania istnieje również w niektórych pralkach ładowanych od przodu – jednak w ich przypadku zawsze trzeba było odczekać, aż zgromadzona w środku woda opadnie, by następnie ją uzupełniać.
W przypadku wprowadzonych przez Samsunga pralek z funkcją Addwash mimo wsadu od przodu powyższego problemu nie ma i można dzięki temu uniknąć nadmiernemu zużyciu wody. Jak to możliwe? Wynika to z faktu, że pralki tego typu zostały wyposażone w dodatkowe drzwiczki w górnej części swojej obudowy. Pauzujesz cykl prania, dorzucasz co potrzeba, uruchamiasz ponownie i… to wszystko!
pralka Samsung WW70K5213WW

Do czego przyda się system Samsung Addwash?

 

Na pierwszy rzut oka Addwash jest przydatny głównie dla osób roztargnionych, które czasem zapomną dorzucić czegoś do prania. W ich przypadku jest to nie tylko wygodne, ale też przekłada się na wymierne oszczędności – nie trzeba bowiem uruchamiać odrębnego cyklu prania, a więc nie zużywa się dodatkowej wody, ani prądu.
Są jednak i inne zastosowania funkcji Samsung Addwash. Jednym z najciekawszych jest możliwość dorzucania delikatniejszych ubrań dopiero pod koniec cyklu prania. Nie zawsze będzie go można mieszać zresztą odzieży, ale w tych przypadkach, w których jest to możliwe, oszczędzisz czas. Ciekawostką jest również możliwość sprawnego wietrzenia pralki wyposażonej w Addwash. Otwarcie obu drzwiczek – przednich i górnych – pozwala na znaczne usprawnienie tego procesu.

pralka Samsung WW70K5210UW

Pralki z systemem Addwash

 

Wśród modeli Samsung mamy do wyboru kilka pralek, w których zastosowano system Addwash. Ceny są mocno zróżnicowane, w zależności od załadunku, rozmiaru, a także zastosowanych funkcji. SAMSUNG WW60K42109W to jedna z tańszych pralek z technolgią Addwash – dzięki niewielkim rozmiarom i załadunkowi od 6 do 6,9 kg jest idealnym rozwiązaniem dla singli i par. W przypadku rodzin z małymi dziećmi lepiej wybrać większy model, na przykład SAMSUNG WW80K5410UW z możliwością załadunku do 8 kg.

 

Zobacz naszą ofertę pralek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.