Czysta robota z pralką WMG 922B

O tym, jak pozornie prosta czynność – pranie – może przysporzyć problemów, wie niejeden mężczyzna, który konfrontował pismo obrazkowe metek z programatorem pralki. Dlatego właśnie firma ARISTON stworzyła model WMG 922b, który dzięki intuicyjnemu programowaniu pozwoli każdemu z łatwością uporać się ze stertą brudnych ubrań. Najwyższe efekty prania dzięki odpowiednim programom i opcjom to nie jedyne jej zalety…

Charakteryzuje się bardzo cichą pracą nawet podczas wirowania w wyniku użycia silnika trójfazowego, który spełnia jednocześnie najwyższe standardy efektywności energetycznej, gwarantując oszczędność energii (A++). Producent zastosował również ergonomiczny pojemnik na detergent pozwalający na wygodne i bardzo precyzyjne dozowanie. Już teraz możesz prać odzież bardzo delikatną, dotychczas praną ręcznie, odplamiać w 40 stopniach, a także stosować specjalne programy antyalergiczne.

Załadunek pralki ARISTON 922b EU powiększony do 9kg pozwala sprostać nawet dużym rodzinnym robotom. Wszystkim kupującym pralkę Ariston WMG 922b sklep matrixmedia.pl przypomina o kończącej się 29 lutego promocji „10 lat gwarancji na silnik Super Silent”. Wystarczy dokonać zakupu wybranego modelu nowej pralki Hotpoint w okresie trwania akcji promocyjnej i zarejestrować jej zakup w terminie nie przekraczającym 60 dni od daty zakupu na stronie www.hotpoint.eu/register. Na tej podstawie konsument otrzymuje gwarancję na bezpłatną wymianę silnika w okresie 10 lat od dnia zakupu urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.