Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Electrolux EDE77550 – tania suszarka domowa

Opcja wirowania, którą posiada dziś niemal każda nowa pralka, na ogół tylko w niewielkim stopniu potrafi wysuszyć znajdujące się w niej ubrania. Nic więc dziwnego, że osoby, którym zależy na czasie, często dokupują dodatkowe urządzenie, które szybko i dokładnie suszy ubrania. Osobom poszukującym tego typu urządzenia przedstawiamy Electrolux EDE77550W, która w swojej klasie cenowej jest jedną z najlepszych opcji dostępnych obecnie na rynku. Czego można zatem oczekiwać po teoretycznie taniej suszarce? Piszemy teoretycznie, gdyż cena jest absolutnie okazyjna i obowiązywać będzie zaledwie przez najbliższe tygodnie, a to za sprawą wyjątkowej wyprzedaży, jaką przygotowaliśmy specjalnie dla wszystkich klientów sklepu Matrixmedia.pl

Dobry sprzęt w korzystnej cenie

Jest rzeczą całkowicie zrozumiałą, że tania suszarka do prania to w przypadku wielu gospodarstw domowych jedyna możliwość – nie każdego stać na drogi sprzęt. Jednak chcieliby oni także, aby kupowane urządzenie było solidne i działało wzorowo. Model Electrolux EDE77550W z całą pewnością spełni ich oczekiwania zarówno pod kątem ceny jak i funkcjonalności. Owa tania suszarka posiada bowiem wszystkie opcje, jakich można wymagać od tego typu urządzeń. Ma na przykład program Easy Iron, dzięki któremu użytkownik może mieć pewność, że wysuszone pranie będzie można szybko i wygodnie wyprasować. Osoby, które zetknęły się już wcześniej z gorszej jakości suszarkami, wiedzą zapewne, jak ciężko jest nieraz rozprasować świeże, acz wymięte ubrania. Pod tym względem tania suszarka Electrolux EDE77550W prezentuje naprawdę wysoki poziom i nawet dysponując mało zaawansowanym żelazkiem, każdy bez trudu poradzi sobie z prasowaniem.

Electrolux EDE77550 – wybór doskonały

Pod względem funkcjonalności również niewiele można zarzucić temu modelowi. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD. Do EDE 77550W dołączona jest także świetnie przygotowana, napisana prostym językiem, instrukcja obsługi. Również kompaktowe wymiary sprawiają, że tania suszarka do prania firmy Electrolux EDE77550W powinna przypaść użytkownikom do gustu. Jej wymiary to 85X60X58 centymetrów, co czyni ją jednym z najwygodniejszych urządzeń tego typu. Jednocześnie każdorazowo można zmieścić w niej aż 7 kilogramów prania. W paru słowach warto też nawiązać do samego użytkowania. Analizując zużycie energii elektrycznej, można stwierdzić, że określając urządzenie Electrolux EDE 77550W mianem taniej suszarki, trzeba mieć na myśli nie tylko koszt zakupu, ale także eksploatacji. Pozwala ona oszczędzać i pieniądze, i nerwy – urządzenie to jest bowiem ze swoimi 64 dB relatywnie ciche. Sprawdź najlepszą cenę na Electrolux EDE77550W poniżej.

Exit mobile version