Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Expres do kawy Miele

Expres do kawy Miele

Expres do kawy Miele to urządzenie, które pozwoli przygotować dawkę pozytywnej energii z samego rana. Czy to w postaci małej i intensywnie czarnej kawy espresso, czy niezwykle mocnej kawy ristretto. Expres do kawy Miele niejednego śpiocha postawi na nogi z samego rana. Dzięki niemu poranna pobudka wydaje się bardziej optymistyczna, nie mówiąc o drodze na uczelnię czy do pracy, która z termosem gorącej kawy będzie znacznie przyjemniejsza.

Poczęstuj gości pyszną kawą z ekspresu MIELE

Expres do kawy Miele cieszy się wyjątkowym uznaniem na wszelkich spotkaniach towarzyskich czy zjazdach rodzinnych, na których miłośnicy spożywania tego czarnego napoju na pewno staną się bardziej szczęśliwi, kiedy tylko zakosztują pysznej kawusi. Sam napój sporządzany jest jedynie z palonych ziaren. Niezbędna dawka historii dla koneserów: ziarna kawy uprawiane są głównie w Etiopii, Brazylii, Indonezji czy w krajach Arabskich. W Europie kawa pojawiła się ok. XVI wieku. Działa ona niezwykle pobudzająco, znacznie przyspieszając przemianę materii oraz zwiększając koncentrację. Niezbędnym elementem każdego ekspresu do kawy jest wybór odpowiedniego smaku i rodzaju napoju, który będzie degustowany zarówno przez domowników jak i potencjalnych gości. Warto również nieco przybliżyć sylwetkę urządzenia, jakim jest expres do kawy Miele.

Przygotuj ulubioną kawę z Miele CM 6100

Expres do kawy Miele CM 6100 to innowacyjne urządzenie, które pozwoli na przygotowanie różnych rodzajów kaw: zarówno espresso jak i latte macchiato. CM 6100 posiada zbiornik na wodę o pojemności 1.8 litra, dzięki czemu podczas spotkań okolicznościowych możliwe jest przygotowanie wielu różnorodnych kaw w stosunkowo krótkim czasie. Expres do kawy Miele CM 6100 posiada funkcję programowania kawy jak i jej mielenia. W tym modelu wykorzystano technologię OneTouch oraz OneTouch forTwo. Ponadto ekspres wyposażony jest w regulację ilości napoju.

Exit mobile version