Głośnik Bluetooth KRUGER&MATZ Discovery – wydajny głośnik Bluetooth na imprezę

Głośnik Bluetooth KRUGER&MATZ Discovery – wydajny głośnik Bluetooth na imprezę

Mamy dwa rodzaje głośników. Po pierwsze – ładne i designerskie, będące ozdobą każdej imprezy w plenerze. Po drugie – solidne i funkcjonalne, których możemy używać w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Chociaż w wielu przypadkach moc obu tych rodzajów sprzętów jest porównywalna, nie wszystkie mają tak wytrzymałą konstrukcję jak głośnik Bluetooth Kruger&Matz Discovery – wydajny głośnik na imprezę. Przekonajmy się, czym może nas zaskoczyć.

Głośnik Bluetooth do zadań specjalnych

Umówmy się, estetyka nie jest mocną stroną tego sprzętu, ale też zupełnie nie o nią chodzi. Głośnik Bluetooth ma być przede wszystkim funkcjonalny i wydajny – zapewniać płynne odtwarzanie muzyki, dobrą jakość dźwięku oraz wytrzymałość na ew. upadki i zalania. Urządzeniom typu Sony SRS-X11 „muzycznie” nie można niczego zarzucić, ale trzeba traktować je z wielką delikatnością i chować zaraz po użyciu, tym bardziej, jeśli zaskoczył nas deszcz. Głośnik Kruger&Matz daje nam większą swobodę działania – za wyglądem ( nie da się ukryć) cegły kryje się również wytrzymała konstrukcja oraz odporność na zachlapania i zarysowania, potwierdzona certyfikatem IP67.

Głośnik Bluetooth Kruger&Matz przyciski
CZYTAJ TAKŻE – SONY GTK-XB60 – nowy głośnik bezprzewodowy od SONY

KRUGER&MATZ Discovery – dane techniczne

Głośnik polskiej firmy Kruger&Matz został wyposażony w moduł Bluetooth 4.0 o zasięgu do 30 m, ma również funkcję NFC, dzięki której łatwo sparujemy urządzenie ze smartfonem. Muzykę możemy odtwarzać z jego karty pamięci lub z urządzeń analogowych – wszystko za sprawą wejścia liniowego audio AUX oraz slotowi na kartę microSD. Jakie jeszcze zalety ma głośnik? Niewątpliwie moc (20 W) oraz wytrzymałą baterię 2200 mAh, która gwarantuje do 10 godzin ciągłej pracy. Na rynku dostępna jest też wersja głośnika Discovery XL – pojemność baterii wynosi w niej 4400 mAh. Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą USB. Tym sposobem naładujemy także urządzenia zewnętrzne – głośnik będzie wtedy pełnił rolę powerbanku. Jako zestaw głośnomówiący wystąpi dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Głośnik Kruger&Matz złącza

Głośnik Bluetooth KRUGER&MATZ Discovery – wydajny głośnik Bluetooth na imprezę

Kruger&Matz Discovery, w wersji podstawowej i XL, to urządzenie idealne dla wszystkich, którzy lubią zabawę na powietrzu, niezależnie od warunków pogodowych. Cena za niego nie jest wygórowana ( ok. 250zł), dlatego warto przemyśleć taki zakup. Jedno jest pewne – taki solidny głośnik przeżyje z nami niejedno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.