Hulajnoga elektryczna KAWASAKI KX-FS5.5 – tania hulajnoga dla dzieci

Hulajnoga elektryczna KAWASAKI KX-FS5.5 – tania hulajnoga dla dzieci

Nie wiecie, co wybrać na prezent dla dziecka? Zamiast, jak wszyscy, kupować rowery i konsole, zwróćcie uwagę na hulajnogi elektryczne. Gwarantują nie tylko świetną zabawę, ale mają też wiele praktycznych zastosowań. Ich ogromną zaletą jest to, że odciągają nasze pociechy od ekranów komputerów, a to chyba najważniejsze. Przeczytajcie: hulajnoga elektryczna Kawasaki KX-FS5.5 – tania hulajnoga dla dzieci.

Hulajnoga elektryczna – dla kogo?

Hulajnoga elektryczna Kawasaki KX-FS5.5 to świetny pojazd dla dzieci i młodzieży. Świadomie nie podajemy granic wiekowych, ponieważ zdecydowanie bardziej liczy się tu waga użytkownika. Producent, jako minimalne obciążenie, podaje 30kg, a jako maksymalne – 70kg. Na dobrą sprawę, jeśli przeszkodą nie będzie wysokość urządzenia, może z niego korzystać także osoba dorosła, jeśli tylko spełnia te wymogi. Sama hulajnoga waży ok. 9,5kg, nie ma więc problemu z jej transportem, tym bardziej, że bardzo łatwo się składa.

Hulajnoga elektryczna Kawasaki KXFS5.5

CZYTAJ TAKŻE – Gokart SKYMASTER Wheels Kart

Kawasaki KX-FS5.5 – parametry techniczne

Odpowiednik klasycznej hulajnogi w wydaniu Kawasaki, dzięki silnikowi 120 W, może rozwijać prędkość do 12 km/h. Maksymalny kąt wzniosu, dopuszczalny podczas jazdy, to 10°. To dość skromne parametry, ale zupełnie wystarczające, gdy mamy na względzie bezpieczeństwo naszych dzieci. Koła o średnicy 5,5 cala są odpowiedniej grubości i wpływają na stabilność pojazdu. W hulajnodze zamontowano baterię 4500 mAh, której ładowanie trwa ok. 6-8 godzin. Przekłada się to na zasięg maksymalny na poziomie 10 km. Równocześnie urządzenie posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem oraz funkcję alarmu, gdy bateria jest rozładowana.

Poznaj ofertę deskorolek elektrycznych w Matrix Media

Hulajnoga elektryczna KAWASAKI KX-FS5.5 – tania hulajnoga dla dzieci

Elektryczna hulajnoga gwarantuje świetną zabawę, a przy okazji ma wiele praktycznych zastosowań – przyda się m.in. wtedy, gdy mały spóźnialski będzie musiał szybciej dotrzeć do szkoły. Została solidnie wykonana, zostanie więc w rodzinie na kilka długich lat. Kawasaki KX-FS5.5 to też dobry pomysł na prezent w rozsądnej cenie – urządzenie kupimy już za ok. 780zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.