Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

INDESIT IWSC 4105 PL – tania pralka dla młodych

INDESIT-IWSC-4105-PL - pralka dla młodych

 Jesteś młody? Czeka Cię urządzenie nowego mieszkania? A może masz już doświadczenie lokatorskie, ale pragniesz zmienić otoczenie? Jeśli przynajmniej jedno z powyższych pytań odnosi się do Twojej osoby, lub chcesz trochę zaoszczędzić na upiększaniu swoich nowych wnętrz, jesteś w dobrym miejscu. Jednym ze sprzętów, dzięki którym nie odczujesz druzgoczącego ciosu finansowego, może być bardzo tania pralka INDESIT IWSC 4105 PL. Chcesz się przekonać, co zyskujesz? Czytaj dalej…

INDESIT IWSC 4105 PL – specyfikacja techniczna

Zacznijmy może od podstawowych parametrów, jakimi cechuje się owa tania pralka INDESIT IWSC 4105 PL. Jej wysokość nie przekracza 85 centymetrów, a szerokość to zaledwie 59,5 centymetra. Już widać, że zmieści się ona zarówno w dużej, jak i niewielkiej przestrzeni. Ponadto mamy do dyspozycji panel diodowy, którego obsługa, jak na tego typu sprzęt, jest bardzo przyjemna i klarowna. Tania pralka INDESIT IWSC 4105 PL oferuje nam kilka programów prania. Znajdziemy tutaj między innymi opóźnienie rozpoczęcia prania, automatyczny dobór wody w zależności od wielkości załadunku, dodatkowe płukanie, usuwanie uporczywych plam, a także bardzo oszczędny „Program 30 min – Pranie Codzienne”.

Wróćmy jeszcze do parametrów. Tania pralka INDESIT IWSC 4105 PL to maksymalna prędkość wirowania oscylująca wokół wartości tysiąca obrotów na minutę. Ponadto mamy tutaj energetyczną klasę A+, wydajność prania na A, efektywność wirowania to klasa C, a maksymalny załadunek wynosi 4,5 kilograma. W tak przystępnej cenie owe wartości wydają się bardzo kuszące.

Pralka ekonomiczna i bezpieczna

Warto wspomnieć jeszcze co nieco o wyglądzie zewnętrznym. INDESIT IWSC 4105 PL ma klasyczny biały kolor obudowy i drzwiczek. Ponadto producent umieścił w niej zabezpieczenie przeciwko przelaniu, a także standardowy pojemnik na detergenty. Jednym słowem, można stwierdzić, że powyższy model to idealne rozwiązanie dla oszczędnego klienta szukającego nowoczesnej technologii i profesjonalnego wykonania. Kliknij poniżej i sprawdź aktualną promocję.

Exit mobile version