Jaką nowoczesną lodówkę wybrać?

nowoczesna lodówka

[Aktualizacja artykułu 2017]
Lodówka to nie produkt, który wymieniamy co 2 lata. Decydując się na zakup nowoczesnej lodówki mamy w głowie zestaw dosyć konkretnych oczekiwań. W dzisiejszym wpisie zastanowimy się nad cechami nowoczesnych lodówek i tym na ile nowości w tak nieodzownym urządzeniu jak lodówka, są nam w ogóle potrzebne.

 

Producenci osiągnęli limit?

 

Technologia rozwija się tak szybkim tempie, że szukając odpowiedniej lodówki raz na 5-10 lat, możemy przeżyć niemały szok, gdy otworzymy stronę jakiegokolwiek sklepu AGD RTV. Obserwując pojawiające się technologie i rozwiązania, można odnieść wrażenie, że producenci natrafili na niewielką blokadę. W końcu, w co jeszcze można wyposażyć lodówkę?

Co w takim razie charakteryzuje nowoczesną lodówkę? Pierwszym i najważniejszym kryterium będzie chłodzenie. Nie chodzi jednak tylko o maksymalną temperaturę do jakiej może zejść lodówka. Nowoczesne modele pozwalają na regulowanie temperatury zamrażarki oraz lodówki niezależnie od siebie, co umożliwiło zainstalowanie dwóch agregatów.

Agregat wpływa na funkcję szybkiego schładzania. Przyczynia się także do wydajności, a w razie jakiejkolwiek awarii lodówka może nadal pracować. Dodatkowym atutem nowoczesnych lodówek jest implementacja kostkarek oraz dozowników na napoje. Kierując się iście amerykańską modą, teraz i u nas popularne stały się lodówki z własnym dozownikiem wody lub specjalną komorą na soki.

Nowatorskim rozwiązaniem jest wstawianie specjalnych komór chłodzących, którymi możemy sterować niezależnie. Przykładem jest model lodówki SAMSUNG RS7528THCSL, w którym znajdziesz technologię CoolSelect Zone™ pozwalającą określić temperaturę specjalnie przygotowanej półki. Dzięki temu rozwiązaniu zachowasz świeżość wybranych produktów na dłużej.

 

Przykładowe modele nowoczesnych lodówek

 

    • SAMSUNG RL58GRGIH posiada klasę efektywności A++ oraz klasę zamrażania ****. Sama w sobie wyróżnia się szeregiem funkcji takich jak: alarm otwartych drzwi, technologia No Frost oraz System Multi Flow. Ów system rozprowadza równomiernie powietrze we wszystkich poziomach urządzenia, dzięki czemu likwiduje zmiany temperatur związane z otwieraniem drzwi.

SAMSUNG RL58GRGIH czy warto kupić?

    • HOTPOINT ARISTON SBL 1822 V/HA oprócz standardowych technologii posiada również szereg funkcji jak np. Holiday. Minimalizuje ona zużycie energii podczas urlopu, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza produkty przed pleśnią. Ta nowoczesna lodówka rocznie zużywa jedynie 288,35 kWh, a jej klasa energetyczna to A+.
    • SAMSUNG RS7528THCSL jako lodówka wykonana z najwyższą starannością, doskonale sprawdzi się w każdym dużym domu. Duża przestrzeń na produkty spożywcze, pojemne szuflady oraz technologia chłodząca zapewniająca świeżość produktom na długi czas, to elementy, dla których warto rozpatrzyć ten model podczas zakupów.

SAMSUNG RS7528THCSL dlaczego warto?

 

Dlaczego warto kupić nowoczesną lodówkę?

 

Płacimy za jakość i niezawodność, lepsze wykonanie podzespołów oraz obiegów chłodzących sprawia, że najnowsze modele mają żywotność sięgającą nawet 20 lat. Jest to wybór nowoczesnej lodówki to również inwestycja. Klasa energetyczna przekłada się na pokaźne oszczędności na przestrzeni lat.

Warto odwiedzić ofertę sklepu Matrix Media, gdzie znajdziesz ogromny wybór lodówek od największych producentów. Sprawdź naszą ofertę ratalną oraz szeroki wybór opcji dostawy produktu, do Twojego domu.

Sprawdź ofertę nowoczesnych lodówek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.