Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Jaki dron dla początkujących wybrać?

Małe rozmiary, ale duże możliwości. Jeżeli zastanawiacie się jaki dron wybrać na początek, to to warto sprawdzić model DJI Mavic Mini 2. To mała latająca maszyna, ale ma potężną moc i duży zasięg.

Niewielkie rozmiary i niska waga

Dron DJI Mini 2 ma niewielkie rozmiary i składaną konstrukcję. Do tego jest niezwykle lekki, waży poniżej 250 gramów. Bez problemy zmieści się więc w niewielkiej torbie czy kieszeni bluzy. Można go więc zabrać ze sobą wszędzie i spojrzeć na świat z nowej perspektywy.

Mimo swojego niewielkiego rozmiaru DJI Mini 2 ma sporą moc. Maksymalny czas lotu wynosi aż 31 minut, jest więc sporo czasu na zrobienie idealnych ujęć. Nie przeszkodzi w tym nawet wiatr o sile o sile 5 stopni w skali Beauforta. Można swobodnie latać nawet wzdłuż wietrznego wybrzeża czy nad górskim szlakiem. Maksymalny pułap lotu to 4000 metrów.

Wyjątkowa jakość obrazu

Ten bezzałogowiec zapewnia także wyjątkową jakość obrazu. Zaawansowana kamera umożliwia nagrywanie wideo 4K/30 FPS. Oferuje także 4-krotny zoom cyfrowy, który ułatwia kręcenie z różnych dystansów. Z kolei 3-osiowy gimbal zapewnia niezawodną stabilizację, dzięki której nagrania będą płynne. Idealnej jakości nagrania można więc uzyskać w niemal każdych warunkach.

Nowoczesnego system OcuSync 2.0 umożliwia niezawodną transmisję wideo w jakości HD. W otwartym terenie zapewnia stabilność połączenia i skuteczną eliminację zakłóceń nawet do 6 km.  W mieście, w zależności od zabudowy, nawet do 700 m.

Inteligentne funkcje

DJI Mini 2 oferuje także różne inteligentne funkcje. Return to Home, automatyczny start oraz zawis usprawniają sterowanie dronem i zwiększają bezpieczeństwo jego użytkowania. Z kolei QuickShots umożliwiają tworzenie zróżnicowanych, imponujących i profesjonalnych ujęć, a różne tryby Panoramy pomogą stworzyć fotograficzne arcydzieła.

Wiele oferuje także aplikacja DJI Fly. Umożliwia ona między innymi automatyczną optymalizację obrazu, a zdjęcia czy nagrania można niemal natychmiast udostępnić w mediach społecznościowych. Jest także zaawansowany edytor, który zawiera mnóstwo kreatywnych szablonów. Pobieranie zdjęć i filmów na telefon upraszczają Trimmed Download, który umożliwia łatwe przycinanie materiałów do edycji oraz QuickTransfer zapewniający synchronizację plików z prędkością nawet 20 MB/s.

Exit mobile version