Jaki fotel wybrać do pracy zdalnej?

fotele

Fotel to wierny towarzysz każdego pracownika, spędzającego wiele godzin przed komputerem. Nic więc dziwnego, że powinien być synonimem wygody. Zatem co zrobić, gdy ktoś pracuje zdalnie i nie posiada odpowiedniego sprzętu? W takiej sytuacji może zapoznać się z naszymi propozycjami komfortowych foteli do pracy zdalnej. Poznajcie je.

Huzaro FORCE 4.5

Wygodny fotel w pracy to podstawa. Z tego problemu doskonale zdają sobie osoby, które przed biurkiem spędzają wiele godzin. Naszą pierwszą propozycją jest fotel gamingowy polskiej marki – Huzaro FORCE 4.5 . Fotel posiada certyfikat SGS, który tylko potwierdza jakość wykonania, ale również jest odpowiedzą na międzynarodowe normy.

Model FORCE 4.5 został wykonany z tkaniny XTwill – miłej w dotyku i do tego bardzo wytrzymałej. Z kolei funkcja SeatRest pozwala regulować stopień pochylenia oparcia. Wygoda przede wszystkim. Antypoślizgowe podłokietniki są doskonałym wsparciem dla zmęczonych przedramion, po wielu godzinach pracy.

Polski producent wzbogacił FORCE 4.5 w poduszkę lędźwiową i poduszkę pod kark. Co ciekawe, pierwszą z nich można regulować, a drugą odpinać. Podwójne koła o średnicy 50 mm zostały wykonane z poliuretanowo-kauczukowego materiału. Tym samym koła nie rysują podłogi. Huzaro w tym konkretnym modelu wykorzystał siłownik gazowy. Maksymalna waga użytkownika dla FORCE 4.5 to 140 kilogramów.

Huzaro Force 6.0 RGB Mesh

Kolejną propozycją fotelu do pracy zdalnej jest Huzaro Force 6.0 RGB Mesh. Co wyróżnia ten model? Ciekawy design, a także wykorzystane technologie. Huzaro Force 6.0 RGB Mesh został wyposażony w oświetlenie RGB LED. Użytkownik poprzez zdalne sterowanie (tj. bezprzewodowy pilot załączony do fotela) może wybrać odcień, który pasuje do jego nastroju, a to tylko jedna z jego nowatorskich cech.

Konstrukcja fotela zapewnia prawidłowe ułożenie pleców, a oddychająca tkanina siateczkowa – Huge Mesh dba o komfort użytkownika, zwłaszcza przez wiele godzin pracy. Tym samym problem pocenia czy przyklejania do fotela został całkowicie rozwiązany.

Sam fotel został pokryty tkaniną XTwill, jest ona przyjemna w dotyku, a przede wszystkim trwała. Co ciekawe, ten model został wzbogacony o dwie poduszki – lędźwiową i mięśni karku. Ta pierwsza dba o właściwe ułożenie kręgosłupa, a druga zarówno jest zagłówkiem, jak i poduszką mięśni karku. Takie rozwiązania z pewnością przynoszą ogromną ulgę podczas wielogodzinnej pracy. Poduszka jest łatwa w demontażu. Co jeszcze posiada Huzaro Force 6.0 RGB Mesh? Kieszeń na powerbanka. Znajduje się ona pod siedziskiem lub na łączeniu siedzisku z oparciem.

Czy na tym modelu można się również bujać? Funkcja SoftFlex całkowicie na to pozwala. Z kolei mechanizm SideRest umożliwia przechylanie samego oparcia, jak i całkowite rozłożenie. Podłokietniki 2D są właściwym wsparciem dla przedramion. Huzaro i w tym modelu zdecydował się pokryć kółka poliuretowano-kauczukową mieszanką, chroniącą podłogę przed zarysowaniem. Huzaro Force 6.0 RGB Mesh posiada gazowy siłownik, a jego maksymalna waga użytkownika to 130 kilogramów.

Huzaro FORCE 6

Naszą ostatnią propozycją jest fotel do pracy zdalnej – Huzaro FORCE 6, który również może pochwalić się certyfikatem SGS. Fotel pokrywa tkanina Huge Mesh, zapewniająca komfort podczas wielu godzin pracy. Skórzane wstawki PU HD nadają temu, konkretnemu modelowi nieco zadziorności. Huzaro w tym modelu wykorzystało technologię AIR, zapewniającą właściwy przepływ powietrza. Tym samym użytkownicy nie przykleją się do fotela, a podczas cieplejszych dni zimna pianka przyniesie im ulgę.

Regulowana poduszka lędźwiowa to rozwiązanie dla osób dbających o właściwą postawę kręgosłupa. Z kolei poduszka mięśni karku rozładuje ból mięśni szyi. Dodatkowo poduszka pełni rolę zagłówka. Fotel Huzaro FORCE 6 został wzbogacony w mechanizm Cradla. Na co pozwala? Na swobodną regulację oparcia, a nawet jego całkowite rozłożenie. Antypoślizgowe, regulowane podłokietniki przynoszą ulgę ramionom, a także dają odpocząć barkom po ciężkim dniu. Huzaro i w tym modelu postawił na podwójne koła o średnicy 50 mm, wykonane z poliuretanowo-kauczukowego materiału, który nie rysuje podłogi.

FORCE 6 dzięki mechanizmowi bujania TILT PLUS, pozwala jego użytkownikom na chwilę wytchnienia podczas dłuższego dnia w pracy. FORCE 6 posiada gazowy siłownik, a jego maksymalna waga użytkownika to 130 kilogramów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.