Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Jaki monitor kupić do Playstation 3?

jaki monitor do playstation 3 wybrać?

Wielu graczy nadal używa z powodzeniem konsoli Playstation 3. Ceny sprzętu są coraz bardziej atrakcyjne. Jaki monitor wybrać, aby współgrał z Playstation 3? Zebraliśmy dla was podstawowe informacje. Chcemy zaproponować Wam również kilka rozwiązań. Zaczynamy!

1. O czym warto pamiętać
2. Monitor do gier
3. Inne istotne parametry to:

1. O czym warto pamiętać

Jeśli chodzi o monitor, który musimy dopasować do konsoli, z praktycznego punkty widzenia najważniejsze są posiadane rodzaje złącza. Dla Playstation dedykowane zostało złącze DisplayPort. Jest to uniwersalny interfejs cyfrowy. Przesyłany sygnał może być chroniony przez technologię DRM. DisportPlay jest wyposażony w DPCP, który chroni jest zawartość. Innym rozwiązaniem jest monitor, który jest wyposażony w złącze HDMI. To rozwiązanie, z którym nie powinno być problemu, gdyż większość nowoczesnych ekranów je posiada. Jest to standard nadal dominujący. Istnieje wiele wersji technologii HDMI oraz DisplayPort. Różnią się od siebie wielkością, kształtem. Pamiętajcie o tym wybierając odpowiedni monitor, sprzęt musi do siebie pasować.

2. Monitor do gier

Monitor do gier nie musi być strasznie drogi. Oczywiście, znajdziemy sporo produktów z wyższej półki, które będę naprawdę świetnej jakości. Jeśli chcemy nieco zaoszczędzić i uzyskać dobrą jakość tez możemy być zadowoleni. Poszukiwania mogą zająć nieco więcej czasu, ale nie będzie to bardzo problematyczne. Parametr, który biorą pod uwagę gracze to rodzaj matrycy:

3. Inne istotne parametry to:

 

Zobacz naszą ofertę monitorów!

Exit mobile version