Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Jaki mp3 player wybrać?

Jaki mp3 player wybrać?

Aktualizacja 2017
Jaki mp3 player wybrać?? to pytanie staje się bardzo natrętne w naszych głowach gdy obecnie używana mp3 się zepsuje ,marzy nam się nowa, czy chcemy kupić ją na prezent bliskiej osobie. Obecnie odtwarzacze stały się standardowym sprzętem dla ludzi w każdym wieku, przez co stanowi zarówno idealny prezent jak i niezbędny gadżet w naszych torbach i torebkach.

• Jaki mp3 player wybrać? – Wprowadzenie
• Rodzaje odtwarzaczy mp3
• Na co warto zwrócić uwagę kupując odtwarzacz mp3?
• Propozycja dla wymagających – MP4

Jaki mp3 player wybrać?- Wprowadzenie

Mp3 podbiły rynek urządzeń odtwarzających muzykę i często cieszą się większą popularnością niż odtwarzacze Mp4. A więc jak wybrać Mp3? Jedno jest pewne, nie ma jednej recepty na zakup Mp3. Ze względu na ilość dostępnych na rynku modeli zadaniem niełatwym, właściwie niemożliwym byłoby dobranie jednego modelu który pasowałby wszystkim. Stąd właśnie zrodziła się potrzeba poradnika Jaką Mp3 wybrać. Poradnik Jaką Mp3 wybrać polecamy wszystkim niezdecydowanym, ale też zdecydowanym pragnącym utwierdzić się w dokonanym wyborze/dowiedzieć się czegoś więcej o wyborze mp3, a także mp4.

Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się na czym ci zależy. Z pewnością na wysokiej jakości i głębi dźwięku. Szukasz wyjątkowego designu, którym pochwalisz się na mieście? Czy estetyka w przypadku Twojej mp3 schodzi na dalszy plan? Ile jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel? Czy zależy Ci na konkretnej marce? Czy zamierzasz używać Mp3 podczas biegania czy na siłowni? Ok. Poznałeś już swoje potrzeby. Daj się poprowadzić poradnikowi MatrixMedia, który śpiewająco podpowie ci jaką mp3 wybrać.

Rodzaje odtwarzaczy mp3

Odtwarzacze MP3 to popularne urządzenia mobilne, służące do odtwarzania muzyki. Wsród gamy dostępnych modeli trudno wybrać konkretny typ. Podczas podejmowania decyzji o zakupie należy wziąć pod uwagę nasze oczekiwania względem mp3 player’a. Analizujemy zatem parametry techniczne, markę producenta i… wygląd urządzenia.

Dziś dostępne są najróżniejsze wzory obudowy – od małych prostokątów po kształty przypominające zwierzęta. Również wybór menu jest w naszej gestii, przede wszystkim powinno być dla nas czytelne i ułatwiać obsługę urządzenia. Odtwarzacz MP3 to małe urządzenie, które oferuje wiele funkcji. Zabierając ze sobą taki sprzęcik na przejażdżkę rowerową czy do autobusu w kilkugodzinną podróż, nie musimy martwić się o to, czego będziemy słuchać. Od nas zależy, jakie piosenki umilą nam ten czas. Na rynku dostępne są odtwarzacze:

Odtwarzacze CD MP3

Urządzenia odtwarzające standardowe formaty płyt CD i plików mp3. Te urządzenia mają większe rozmiary, gdyż muszą zmieścić odtwarzane płyty. Zmieszczą się w damskiej torebce, ale nie znajdą miejsca w kieszeniach obcisłych spodni. Bywają jednak przydatne, jeśli lubimy kupować oryginalne płyty ulubionych wykonawców, wówczas nie musimy ich przegrywać i zmieniać formaty plików z utworami muzycznymi.

Odtwarzacze z pamięcią flash

Takie urządzenia mają wbudowaną pamięć nieulotną lub obsługują inne nośniki, np. karty pamięci. Można je podłączyć do komputera przez USB. To popularny rodzaj odtwarzaczy, praktyczny pod względem sposobności zwiększenia pojemności urządzenia, za pomocą odpowiednio pojemnej karty pamięci. Służą za odtwarzacze muzyki, ale mogą również pomieścić dłuższe audiobooki.

Odtwarzacze z dyskiem twardym mp4

Pliki muzyczne są zapisane na wbudowanym dysku twardym. Mają większą pojemność, mogą pomieścić nawet tysiące piosenek. Podobnie jak poprzedni rodzaj, stanowią także odtwarzacze audiobooków. Decydując się na ten sprzęt mamy zapewnioną dużą pojemność dla plików różnego rodzaju. Pod względem pamięci, to niemal małe przenośne komputery.

Na co warto zwrócić uwagę kupując odtwarzacz mp3?

Dodatkowe uposażenie  odtwarzaczy mp3

Cyfrowy tuner radiowy, który umożliwia odbiór ulubionych stacji radiowych, a obecnie stanowi popularny element odtwarzaczy mp3. Niektóre urządzenia tego typu mają wbudowane radio i dyktafon, zegar, a nawet budzik. W pamięci odtwarzacza można również zapisać pliki inne niż muzyczne i korzystać z niego jak z pendrive’a. To tylko niektóre z dodatkowych aplikacji dostępnych na rynku odtwarzaczy. Dziś możemy wybrać odpowiednio atrakcyjną gamę uposażenia, w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Pamiętajmy jednak, że więcej aplikacji oznacza konsekwencje w postaci mniej wytrzymałej baterii i możliwe komplikacji w trakcie korzystania z urządzenia.

Propozycja dla wymagających – MP4

Mp3 są już coraz rzadziej wybierane przez klientów sklepów elektronicznych. Zastąpiły jest urządzenia Mp4, czyli odtwarzacze, które pozwalają nie tylko słuchać, ale również oglądać, na przykład teledyski do utworów. Jedną z propozycji w sklepie Matrix Media jest odtwarzacz Sony NW-A25HNR. Jakość brzmienia sprzętu jest najwyższej jakości i pozwolą w pełni delektować się jakością muzyki cyfrowej. Specjalne słuchawki neutralizują hasła ze zewnątrz i sprawiają, że zostajesz sam na sam z ulubioną piosenką. Dodatkowe funkcje omawianego MP4 to S-Maxter HX, ClearAudio+ i przedłużona żywotność baterii.

Zobacz odtwarzacze MP4 w Matrix Media

Exit mobile version