Jaki odtwarzacz wybrać do podróży

[AKTUALIZACJA 2017] Chociaż wielu z nas muzyki słucha już tylko przez smartfona, odtwarzacze mp3 wcale nie odeszły do lamusa. Są mniejsze, lżejsze i pozwalają na słuchanie ulubionych piosenek nawet przez 30 godizn. Odtwarzacze MP3 można podzielić na trzy różne grupy: odtwarzacze wyłącznie do muzyki, odtwarzacze muzyki połączone z przeglądarką zdjęć oraz wielofunkcyjne urządzenia, pozwalające na odsłuchiwanie plików muzycznych, przeglądanie zdjęć i oglądanie filmów video. Jaki odtwarzacz wybrać do podróży?

Sony NWZB173FR

 

Sony NWZB173FR został stworzony dla wszystkich, którzy chcą zabrać swoją ulubiona muzykę (i e-booki) wszędzie i bez przeszkód. Odtwarzacz posiada wbudowaną nowoczesną pamięć wewnętrzną o pojemności 4 GB, która pozwala na szybki zapis i bezbłędny odczyt przechowywanej muzyki oraz danych. Posiada również rozbudowane opcje equalizera i korekcji dźwiękowej, dzięki czemu dźwięk jest niewiarygodnie głęboki.Player obsługuje wiele formatów plików. Można go zatem wykorzystywać do przenoszenia danych o dowolnym formacie. Wyposażony został w wydajny akumulator, który pozwala na 18 h nieprzerwanej pracy. Wyposażono go też w korektor dźwięku i inne funkcje. Niewielka waga, 28g, sprawia, że jest bardzo poręczny, bezpieczny i użyteczny zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz.

SONY NW-E393R

 

Walkman® E580

 

Odtwarzacz Walkman® E580 to urządzenie z technologią eliminowania hałasu i możliwością odtwarzania muzyki przez 77 godzin. Tryb ClearAudio+ umożliwia wychwycenie najdrobniejszych detali akustycznych, a ekran LCD o przekątnej 5 cm pozwala na oglądanie filmów. W pamięci tego odtwarzacza o lekkiej, kompaktowej konstrukcji można zapisać do 16 GB muzyki, filmów i zdjęć. Wspomniane ClearAudio+, połączone z Clear Stereo i z technologią Clear Bass zapewnia wyraźne, niczym niezakłócone brzmienie, charakteryzujące się bogatym basem. Dodatkowy silnik DSEE odzyskuje skompresowane pliki, które stają się wierniejsze oryginalnemu nagraniu.

 

Porównaj odtwarzacze mp3 i mp4 w Matrix Media

SONY NW-A35

SONY NWZ-E383B

 

SONY NWZ-E383B to czystość dźwięku, wytrzymałość akumulatora i komfort w każdej, nawet bardzo krótkiej podróży. Ten niewielki odtwarzacz mp3 wideo posiada wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 1,77 cala w rozdzielczości QQVGA (128 x 160 pikseli) z wbudowaną pamięcią 4 GB, a także akumulatorem pozwalającym na 30 h nieprzerwanej przyjemności słuchania ulubionych muzycznych kolekcji. Technologia Clear Bass i Clear Stereo zadba o czystość dźwięku. W komplecie ze słuchawkami dousznymi. Klasyka eleganckiej czerni.

Zdecydowaliście już, które z tych urządzeń weźmiecie ze sobą w podróż? Podzielcie się opiniami! Jeśli wciąż nie możecie się zdecydować, polecamy również takie modele jak SONY NW-E393R i SONY NW-A35, których zdjęcia zamieściliśmy wyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.