Miele Blizzard CX1 EcoLine – wydajny odkurzacz do domu i mieszkania

Miele Blizzard CX1 EcoLine

Nowoczesny odkurzacz MIELE Blizzard CX1 EcoLine jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy cenią sobie wydajność, higienę oraz dużą dokładność. Producent wykorzystał nowoczesne technologie, a także tak zaprojektował sprzęt, aby był bardzo wygodny dla użytkownika.

Jednym z ciekawszych rozwiązań jest zastosowanie technologii Vortex. Na czym to polega? Dzięki niej udało się usprawnić przepływ powietrza, nie zmniejszając wydajności. Jej atutem jest także fakt, że samodzielnie oddziela większe śmieci od drobnego kurzu. Następnie dzięki specjalnemu filtrowi Gore CleanStream oba rodzaje zanieczyszczeń trafiają do osobnych zbiorników. W ten sposób odkurzacz jest bardziej higieniczny.

Jeden klik by opróżnić zbiornik

Czyszczenie zbiornika jest niezwykle proste. Dzięki funkcji Click2open opróżnimy go jednym kliknięciem, a w dodatku wszystkie zanieczyszczenia wypadną od dołu. To sprawi, że kurz i śmieci bez kłopotu wrzucimy prosto do worka.

CZYTAJ TAKŻE – Jaki odkurzacz parowy kupić?

Użytkownik nie musi się także martwić o filtr Gore CleanStream. Przez cały okres użytkowania nie będzie potrzeby wymiany, bo wystarczy jedynie co jakiś czas go wyczyszcić. To z kolei odkurzacz robi samodzielnie po uruchomieniu funkcji ComfortClean. Warto jeszcze wspomnieć, że produkt posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika.

Duży zasięg odkurzacza Blizzard CX1

Korzystanie z odkurzacza MIELE Blizzard CX1 EcoLine jest bardzo komfortowe dla posiadacza. Przede wszystkim nie musisz już co chwilę zmieniać gwiazdka, bo kabel jest na tyle długi, że spokojnie dotrze do każdego kąta w mieszkaniu. Ponadto zwiniemy go szybko i bezpiecznie jednym przyciskiem.

Nie musisz także obawiać się o zniszczenie podłogi. Produkt posiada cztery kółka, dzięki czemu nie będzie się przewracać. W dodatku są one gumowe i posiadają amortyzatory, a więc unikniemy porysowania powierzchni, a także będzie jeździć po cichu.

CZYTAJ TAKŻE – Zelmer ZVC762ST – recenzja odkurzacza piorącego

W wielu odkurzaczach problem pojawia się, gdy go nie używamy, bo trudno go schować tak, by wyglądało to estetycznie. W MIELE Blizzard CX1 EcoLine po bokach stworzono uchwyty, do których wsadzimy rurę ssącą oraz ssawkę podłogową. W ten sposób wszystko jest na swoim miejscu.

Komfortowa w użytkowaniu jest rura ssąca. Dzięki uchwytowi comfort odkurzanie jest wygodne. W dodatku rura jest teleskopowa i można ją ustawić w dowolnie wybranej przez siebie pozycji, dzięki czemu dopasujesz ją do każdego.

Końcówki odkurzacza Miele Blizzard

W wyposażeniu znajdują się trzy wymienne elementy. Pierwszy to ssawka do tapicerki, dzięki której dokładniej odkurzymy kanapę lub krzesła. Do tego w zestawie znajdziesz także ssawkę szczelinową, która przyda się do sprzątania trudno dostępnych miejsc. Ostatnim i najważniejszym elementem jest ssawka pędzlowa, której będziesz używać na co dzień.

Odkurzacze

Dokładność, higiena, a także komfort w użytkowaniu. Tak w dużym skrócie można określić odkurzacze MIELE Blizzard CX1 EcoLine. Produkt ten jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej szukają nowoczesnych rozwiązań do sprzątania swoich czterech kątów, a także stawiają na ekologię. W dodatku użytkownik nie musi się martwić, że przez upadek lub twarde kółka uszkodzi swoją podłogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.