Miele H 2566 BP – doskonały piekarnik dla Twojego domu

Piekarnik miele h2566bp

Uwielbiasz piec potrawy w piekarniku, lecz myśl o czyszczeniu i szorowaniu Cię zniechęca? Poznaj piekarnik Miele H 2566 BP i zapomnij o żmudnym szorowaniu i usuwaniu uporczywych plam.

Piecz z przyjemnością, brud to nie problem

 

Brzmi pięknie, i jest to prawda, marka Miele już nie raz zaskoczyła użytkowników. Instalując w modelu H 2566 BP technologię pyrolizy uczyniono czyszczenie prostym i przyjemnym. Na czym jednak polega sam proces?

Urządzenie po aktywowaniu specjalnego trybu, nagrzewa się do temperatury 500 stopni Celsjusza, dzięki temu każda kropla tłuszczu lub resztka jedzenia znajdująca się w komorze piekarnika ulega spopieleniu. Po zakończeniu procesu jedyne co musisz zrobić to zmieść nagromadzony popiół. Ta funkcja szczególnie przypadnie do gustu osobom, które nie lubiły spędzać czasu na szorowaniu piekarnika szkodliwymi detergentami. Teraz czyszczenie będzie szybkie, łatwe i nareszcie przyjemne. Sam proces pyrolizy wystarczy uruchomić raz na kilka tygodni, aby utrzymać efekt czystości.

Sprawdź piekarnik Miele H 2566!

 

Wydajność w domowym budżecie – Miele H 2566 BP

 

Model H 2566 BP to doskonały wybór dla osób dbających o domowy budżet. Urządzenie mieści się w klasie energetycznej A+, co z pewnością docenią stali użytkownicy. Model posiada funkcje szybkiego nagrzewania, dzięki temu możesz natychmiast przystąpić do pieczenia bez konieczności czekania.

Komora pieczenia pomieści aż 76 litrów, co ułatwia pieczenie na dwie blachy lub pieczenie dużych objętościowo potraw. Dostęp do dań został ułatwiony dzięki drzwiczkom wykonanym w technologii CleanGlass. Wewnętrzna powierzchnia drzwiczek piekarnika Miele jest idealnie gładka, bez krawędzi i kantów, dlatego można ją wykorzystywać jako podstawki podczas wkładania lub wyjmowania potraw.

 

Sprawdź nasz asortyment

 

Piekarnik H 2566 BP to doskonały wybór dla profesjonalnych kucharzy oraz miłośników pichcenia. Mnogość zastosowanych technologii oraz bardzo wydajna funkcja czyszczenia za pomocą pyrolizy sprawiają, że piekarnik trafi w gusta osób oczekujących najwyższego standardu jakości.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z szeroką ofertą piekarników dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy szybką wysyłkę oraz fachowe wsparcie naszych ekspertów w trakcie wybierania najlepszego rozwiązania.

 

Sprawdź nasze piekarniki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.