Nagrywarka Sony MC6 – zachowaj swoje wspomnienia na trwałym nośniku!

nagrywarka Sony MC6

 

SONY MC6 DVD Recorder to niezwykle poręczna, prosta w obsłudze nagrywarka DVD, która może współpracować ze wszystkimi kamerami oraz aparatami cyfrowymi, dzięki czemu pozwoli Ci w każdym miejscu zapisywać na płytach DVD nagrane filmy lub zrobione zdjęcia.
[AKTUALIZACJA 2017]

Nagrywarka SONY MC6 – możliwości

Od dziś nie musisz się obawiać o wspomnienia zapisane na kasetach VHS ani o to, że zabraknie Ci miejsca w kamerze na nagranie filmu, bądź zrobienie dodatkowych zdjęć. Dzięki nagrywarce DVD SONY MC6 ten problem zostanie szybko i sprawnie rozwiązany bez potrzeby korzystania z komputera, laptopa czy dodatkowego, specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy podłączyć dowolną kamerę, dowolny magnetowid lub włożyć kartę pamięci z aparatu cyfrowego, nacisnąć przycisk i DVD zacznie się nagrywać.

Współpraca z innymi urządzeniami

Nagrywarka DVD SONY MC6 w łatwy i bezproblemowy sposób zapisze na płytach DVD wszelkie materiały AVCHD z kamer. Jeśli będziesz je archiwizować w jakości HD, w ich wyświetleniu pomocny okaże się odtwarzacz Blu-ray DiscTM lub konsola PlayStation®3. Archiwizacja w normalnej rozdzielczości kamery AVCHD umożliwi odtwarzanie nagranych płyt na jakimkolwiek odtwarzaczu DVD. Dzięki SONY MC6 Recorder DVD uzyskasz również możliwość zapisywania na płytach DVD skomponowanych przez siebie prezentacji zdjęć i slajdów, do których możesz podłożyć swoje ulubione utwory w formacie MP3.

2,7-calowy ekran LCD, w jaki wyposażono SONY MC6 Recorder DVD, umożliwi Ci podgląd filmów i ich odtwarzanie (tylko z karty Memory StickTM) oraz przeglądanie zdjęć zapisanych na SDTM/SDHCTM, xDTM w standardowej rozdzielczości.

Pozostały sprzęt audio

Nagrywarka Sony MC6 jest sprzętem ciekawym, zwłaszcza dla tych, którzy wciąż posiadają mnóstwo wspomnień zachowanych na nośnikach starego typu, takich jak magnetowid czy kasety magnetofonowe. Jeśli jednak interesuje Cię bardziej nowoczesny sprzęt audio, zapraszamy do sklepu MatrixMedia, w którym znajdziesz szeroki wybór wzmacniaczy, amplitunerów, soundbarów czy zestawów kina domowego. Sprawdź:

Sprzęt audio w ofercie Matrix Media