Najlepsze słuchawki do 200 zł – ranking 2022

blog-nowe-logo

W domu, na ulicy, na siłowni czy na spacerze w parku. Słuchawki pozwalają nam cieszyć się ulubioną muzyką w każdym miejscu. Wybór mamy ogromny, ale nie trzeba wcale wydawać „miliona monet”. Mamy kilka propozycji, które niezbyt uszczuplają portfel. Każdy z tych modeli słuchawek kosztuje poniżej 200 zł.

Tanie i dobre słuchawki Samsunga

Nasza pierwsza i najtańsza propozycja to przewodowe słuchawki douszne Samsung 3,5 mm czarne (EO-IA500). W internetowym sklepie MATRIXMEDIA.PL kosztują zaledwie 49 zł. Cena jest niewielka, ale produkt jest dobrej jakości. Słuchawki gwarantują bogate i wyraziste brzmienie oraz wysoką jakość dźwięku. Słuchawki wyposażono w dwukierunkowe głośniki z wooferem i głośnikiem wysokotonowym.

Słuchawki Samsung 3,5 mm są też bardzo komfortowe i świetnie wyglądają. Ich design bazuje na wieloletnim doświadczeniu Samsunga. Każda ze słuchawek wygodnie leży w uchu – wystarczy z dostępnych w zestawie nakładek dobierać taką o odpowiednim rozmiarze. Słuchawki ważą zaledwie 14,76 g, a długość kabla wynosi 1,2 m.

Bezprzewodowe słuchawki Sony

Kolejna propozycja to nauszne, bezprzewodowe słuchawki Sony WH-CH510. W tym przypadku trzeba wydać nieco więcej – w sklepie MATRIXMEDIA.PL dostępne są za 149 zł. Wystarczy je sparować ze smartfonem czy tabletem i strumieniowo przesyłać swoją ulubioną muzykę przez łącze Bluetooth. Efektywny zasięg łącza to około 10 m. Akumulator wystarcza nawet na 35 godzin bezprzewodowej pracy, a pełne ładowanie trwa 4,5 godz.

Muzykę można kontrolować za pomocą guzików umiejscowionych na słuchawkach. Sony WH-CH510 pozwalają także na nawiązanie rozmowy telefonicznej bez wyjmowania smartfona z kieszeni. Wystarczy przytrzymać przycisk odtwarzania na słuchawkach, aby aktywować asystenta głosowego systemu Android lub iOS i łatwo wykonywać połączenia bez użycia rąk dzięki wysokiej jakości wbudowanemu mikrofonowi. Słuchawki mają cienki regulowany pałąk i miękkie nauszniki. Ważą około 132 g. Można sobie wybrać kolor – czarny, szary lub niebieski.

Komfortowe słuchawki Sony

Nasza ostatnia i najdroższa propozycja to douszne słuchawki bezprzewodowe Sony WI-C100B. W sklepie MATRIXMEDIA.PL dostępne są w cenie 179 zł. Mają one szereg zalet – długi czas pracy na akumulatorze, wysoka jakość dźwięku, konstrukcja odporna na zachlapanie wodą i współpraca z aplikacją Sony | Headphones Connect. Można nieprzerwanie słuchać muzyki nawet przez 25 godzin, a 10-minutowe ładowanie zapewni kolejne 60 minut odtwarzania.

Słuchawki WI-C100 są łatwe w obsłudze. Wyposażone są w przyciski odtwarzania i pauzy, pomijania utworów, regulacji głośności i odbierania telefonu. Wbudowany mikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon z wolnymi rękami. Słuchawki zapewniają różne ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Jest też funkcja własnych ustawień korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

WI-C100 są lekkie (ważą ok. 20 g) i komfortowe. Mają elastyczny pałąk na szyję, który zapewnia stabilne trzymanie, a obudowa dopasowuje się do konturu ucha, zapewniając maksymalną wygodę. Słuchawkom nie zaszkodzi pot, ani woda – mają poziom wodoodporności IPX4.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.