Nowości od MIELE – suszarki TDB230WP Active oraz TCE530WP Active Plus

Nowości od MIELE – suszarki TDB230WP Active oraz TCE530WP Active Plus

Nie tylko nowości na rynku smartfonów i komputerów osobistych budzą wiele emocji. Przedmioty codziennego użytku są dla nas równie interesujące, dlatego z niecierpliwością wypatrujemy kolejnych premier. Niby wiadomo, że żelazko ma prasować, a pralka prać, ale kolejne modele sprzętów AGD pokazują, że ich podstawowe funkcje można znacznie rozszerzyć i, tym samym, usprawnić naszą pracę. Poznajmy możliwości dwóch nowych suszarek Miele, modelu TDB230WP Active oraz TCE530WP Active Plus.

Miele to nie tylko pralki

Niemiecka firma Miele najczęściej kojarzy się z pralkami, chociaż w swoim asortymencie ma również odkurzacze, urządzenia do gotowania na parze, prasowalnice etc. Każde z tych urządzeń zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości, jest niezawodne i ekologicznie. Dotyczy to również suszarek kondensacyjnych, które niedawno zaprezentowała firma. Czy zostały wyposażone w tak długą gwarancję jak inne sprzęty Miele? Jakie mają funkcje? Przeczytajcie niżej.

Suszarka MIELE TDB230WP Active

Ten sprzęt Miele można scharakteryzować jako wydajność w atrakcyjnej cenie. Przede wszystkim jest ekonomiczny – należy do klasy energetycznej A++ i dysponuje technologią EcoDry. To system filtrów i bezobsługowy wymiennik ciepła, które odpowiadają za niskie zużycie energii i krótki czas pracy. W suszarce zmieści się do 7kg załadunku, a całym procesem suszenia można łatwo sterować poprzez opcję DirectSensor. Opatentowany bęben SoftCare, który znamy już z pralek Miele, w parze z technologią Perfect Dry, daje gwarancję dokładnego suszenia niezależnie od jakości wody. Tkaniny są zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami, a przy okazji pachnące, dzięki dołączonym do sprzętu kapsułkom FragranceDos. Miele deklaruje, że suszarka posłuży nam nawet 20 lat. Sami powiedzcie – czy jest na rynku sprzęt, który przebije taką ofertę? Koszt ok. 4 tys. zł to niewysoka cena za taki luksus.

Pralka Miele TDB230WP Active

Zobacz produkty MIELE w Matrix Media

Suszarka TCE530WP Active Plus

Ta suszarka Miele niewiele różni się od swojej poprzedniczki. Zmieniły się dwie rzeczy. Po pierwsze, ma większą ładowność – zmieścimy w niej 8kg prania, więc to sprzęt, który przyda się w domu, w którym jest więcej domowników. Po drugie – suszarka dysponuje wyższą klasa energetyczną, A+++. Poza tym, nie ma większych różnic. Mamy technologię EcoDry, bezobsługowy wymiennik ciepła, precyzyjne suszenie dzięki funkcji Perfect Dry oraz sterowanie poprzez system DirectSensor. Na wyposażeniu suszarki znajdują się też kapsułki zapachowe. Za ten model zapłacimy co najmniej 5 tys. zł, ale ta inwestycja, dzięki ekonomicznej pracy sprzętu, szybko nam się zwróci. A więc… czy zdecydowaliście już, która z nowych suszarek Miele stanie w Waszym domu?

CZYTAJ TAKŻE – Pralka Miele WDB 030 WCS – energooszczędna pralka dla wymagających

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.