Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Nowy sklep Matrix Media. Co się zmieniło?

W Matrix Media staramy się dostarczać Wam to, co najbardziej pokochaliście w sprzęcie AGD oraz RTV. Z przyjemnością ogłaszamy, że nasz sklep internetowy przeszedł solidną transformację. Dzisiaj przybliżymy Wam to, co zmieniliśmy w strukturze naszego sklepu.

• Strefa marek
• Pomoc ekspertów Matrix Media
• Strefa promocji

Strefa marek

 

W Matrix Media oferujemy produkty wielu znanych przedstawicieli branży RTV oraz AGD. Jako jeden z największych dystrybutorów marek SONY oraz SAMSUNG staramy się dostarczać Wam każdego dnia, mnóstwo nowych produktów z najwyższej półki. Aby klienci mogli w łatwy sposób znaleźć produkty od swoich ulubionych producentów, stworzyliśmy dedykowaną Strefę Marek.

Teraz każdy z czołowych producentów jak SONY/SAMSUNG/MIELE/APPLE/KARCHER ma dedykowaną strefę, w której z łatwością odnajdziesz interesujące Cię produkty.

Pomoc ekspertów Matrix Media

 

W gąszczu tysięcy produktów dostępnych w naszej ofercie, postanowiliśmy ułatwić naszym klientom dobór najlepszego rozwiązania. Każda kategoria produktów w naszym sklepie posiada dedykowanego eksperta, który odpowie na Wasze pytania oraz pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie podczas zakupów. Nasi eksperci są widoczni w panelu poniżej kategorii produktów. Tak więc, jeśli nie wiesz jaki telewizor SONY o przekątnej 45 cali wybrać, nasz ekspert Łukasz Dzieran przedstawi Ci zalety poszczególnych produktów z oferty oraz przybliży zalety każdego z nich.

Szukasz pralko-suszarki jednak nie wiesz, którego producenta wybrać? Zachęcamy Cię gorąco do rozmowy z Krzysztofem Kowalińskim, który jest ekspertem w segmencie AGD.

Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie. Pomożemy Ci na każdym etapie realizacji zakupu, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Strefa promocji

Dla łatwiejszego poruszania się po naszym sklepie, przygotowaliśmy specjalne segmenty wyświetlające aktualne promocje. Teraz odwiedzając nasz sklep, wszystkie promocje specjalne dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Cieszymy się, że od tylu lat jesteście z nami. Liczymy, że wprowadzając zmiany w sklepie, zachęcimy Was do jeszcze częstszego odwiedzania sklepu Matrix Media.

Exit mobile version