Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Jaki odtwarzacz MP3 dla biegaczy?

Jaki odtwarzacz mp3 dla biegaczy

Lubisz biegać, ale nie możesz żyć bez muzyki? Jak najbardziej można te dwie pasje połączyć. Warto jednak zrobić to z głową.

Najprostsze rozwiązanie: smartfon

Smartfon jako narzędzie do słuchania muzyki może się sprawdzać w wielu sytuacjach, jednak z bieganiem jest trochę trudniej. Często okaże się zwyczajnie nieporęczny. Problem ten można jednak rozwiązać w prosty sposób, sięgając po specjalne etui zakładane na ramię. W ten sposób rozwiązuje się problem niewygody, ale jeśli uwielbiasz naprawdę dobre brzmienie, można pójść krok dalej.

Odtwarzacz mp3 dla biegaczy – rozwiązanie idealne

Przenośne „playery” są o tyle lepsze od smartfonów, że zazwyczaj posiadają mniejsze gabaryty. Przekłada się to na większy komfort w trakcie biegu. Jednocześnie warto zauważyć, że zazwyczaj odtwarzacz mp3 jest sprzętem od początku do końca konstruowanym z myślą o odtwarzaniu muzyki.

Przejdźmy, a nawet przebiegnijmy, jednak do rzeczy…

Jaki jest najlepszy odtwarzacz mp3 dla biegaczy? Taki, który będzie miał małe gabaryty. Musi być mniejszy niż telefon, aby bez większego problemu pomieścić się w mniejszych wersjach pasów biegowych. Jednocześnie ważne jest również to, by wybrać model o możliwie małej wadze, aby nie przeszkadzał w trakcie biegu. Osobie niebiegającej może się to wydać zaskakujące, ale w trakcie dłuższego treningu różnice rzędu kilkudziesięciu gramów zaczynają nabierać znaczenia.

Sterowanie

Wybierając player mp3 dla biegaczy, zwróć uwagę na sposób, w jaki się nim zarządza. Sterowanie powinno być możliwie proste i intuicyjne. Nie ma tutaj miejsca na niepotrzebne komplikacje. Gdy w trakcie treningu biegacz chce zmienić album, woli to robić bez większego zastanawiania, które mogłoby wybijać z rytmu.

Pamiętaj też o słuchawkach

Skoro mowa o odtwarzaczu mp3 dla biegaczy, nie można pominąć również tematu słuchawek. Wybierając właściwe, zwróć uwagę na to, czy dobrze leżą na uszach – nie mogą bowiem spaść przy byle przyspieszeniu. Warto poważnie rozważyć wariant bezprzewodowy, który wyeliminuje problem plączących się kabli – oczywiście pod warunkiem, ze dany odtwarzacz obsługuje bluetooth.

Zwróć również uwagę na fakt, że wybrać słuchawki douszne, które nie zablokują w całości dźwięków z zewnątrz. W ten sposób będziesz słuchać muzyki, a jednocześnie zachowasz bezpieczeństwo.

Odtwarzacze MP3? Sprawdź u nas!

Exit mobile version