Odtwarzacz NWZ-W273S – nowoczesność i wygodna w jednym

odtwarzacz NWZ-W273S opinie

Jeżeli kolejny raz denerwujesz się przez poplątany kabel od słuchawek lub marzysz o urządzeniu, w którym nie musisz wymieniać zepsutych słuchawek, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest odtwarzacz NWZ-W273S. Opinie, z którymi można się spotkać w internecie, przedstawiają to urządzenie jako rewolucyjne pod względem komfortu słuchania muzyki z odtwarzacza mp3. A jak jest w rzeczywistości? Co wpływa na to, że odtwarzacz NWZ-W273S jest wyjątkowy?

Odtwarzacz NWZ-W273S, czyli komfort ponad wszystko

W przeciwieństwie do większości urządzeń typu mp3 player, odtwarzacz NWZ-W273S podczas działania nie jest chowany w kieszeni czy trzymany w dłoniach – całość jego konstrukcji spoczywa na… naszej głowie. Dzięki tej minimalistycznej konstrukcji koszmar ciągłego odplątywania słuchawek jest już melodią przeszłości.  Wystarczy tylko założyć urządzenie na uszy i cieszyć się muzyką. Pasek, łączący słuchawki ze sobą jest w pełni regulowany, więc bez żadnych problemów dopasujesz odtwarzacz do swojej głowy. Dzięki takim rozwiązaniom odtwarzacz ten zdaje się być idealną propozycją dla osób aktywnych.

A jak zwiększyć głośność lub zmienić utwór? To proste – wszystkie przyciski umieszczone są na słuchawkach! Ten innowacyjny pomysł od Sony sprawdza się zaskakująco dobrze, a po pewnym czasie nie będziecie w stanie sobie wyobrazić korzystania z innego rodzaju odtwarzaczy mp3.

Odtwarzacz NWZ-W273S – specyfikacja techniczna

Oczywiście sam design to nie wszystko – ważne jest również wnętrze. A jak prezentują się parametry odtwarzacza NWZ-W273S?

  • Wbudowana pamięć 4 GB – pojemność 4 GB sprawi, że na odtwarzaczu NWZ-W273S bez problemów zmieścisz swoją ulubioną muzykę;
  • 8 godzin pracy – Twój smartfon nie wyrabia ze słuchaniem muzyki podczas długich podróży? Dzięki urządzeniu Sony możesz słuchać muzyki bez żadnej przerwy nawet 8 godzin!
  • Szybkie ładowanie – Całą urządzenie naładujesz zaledwie w 1,5 godziny – już nigdy więcej wielogodzinnych doładowań baterii!
  • Wodoodporność – Odtwarzacz NWZ-W273S jest wodoodporny, dzięki czemu możesz słuchać swojej ulubionej muzyki nawet podczas korzystania z basenu lub prysznica czy wanny.

Odtwarzacz NWZ-W273S to urządzenie, o jakim marzysz? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą MatrixMedia, w której urządzenia sprzedawane są w trzech wariantach kolorystycznych: pomarańczowym, białym i czarnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.