Piekarnik Bosch HBA23B263 – sprawdzona jakość w rozsądnej cenie

Najlepszy piekarnik Bosch HBA23B263

Urządzasz nową kuchnię lub chcesz wymienić swoje stare urządzenia na nowe, tylko ceny wydają Ci się zbyt przerażające? Nie musisz iść na kompromisy – Bosch HBA23B263 to najlepszy wybór dla osób, które chcą kupić w pełni funkcjonalny piekarnik do zabudowy za stosunkowo nieduże pieniądze.

Energooszczędność

Piekarniki to jeden ze sprzętów kuchennych, które zużywają najwięcej energii elektrycznej. Z energooszczędnym piekarnikiem Bosch HBA23B263 nie musisz więcej martwić się o swoje rachunki za prąd. Urządzenie charakteryzuje się klasą energetyczną A, która pozwoli Ci oszczędzić nawet do 20% więcej niż w przypadku korzystania z innych urządzeń tego typu.

Funkcjonalność Bosch HBA23B263

Marzysz o szybszym pieczeniu? Funkcja termoobiegu 3D Plus umożliwia rozprowadzanie gorącego powietrza na trzech poziomach jednocześnie.  Potrawy oprócz tego, że przygotowują się znacznie szybciej, są także równomiernie wypieczone, dzięki czemu smakują lepiej. Grill w górnej części piekarnika daje możliwość przyrządzenia kiełbasek czy zapiekanek bez konieczności rozgrzewania całego urządzenia.

Ponadto jeżeli już skończysz korzystać z piekarnika, nie będziesz musiał martwić się brudem – system EcoClean sprawi, że utrzymanie urządzenia w idealnej czystości nie będzie sprawiało żadnego problemu. Wszystko to dzięki warstwie ceramicznej, umieszczonej na tylnej i bocznych ścianach piekarnika, która rozkłada powstające zanieczyszczenia i redukuje nieprzyjemne zapachy.

Bezpieczeństwo

Jesteś rodzicem małych rozrabiaków? Na pewno boisz się o bezpieczeństwo swoich dzieci w kuchni – w końcu mogą coś nieumyślnie włączyć bądź oparzyć się nieopatrznie dotykając rozgrzanych elementów. W piekarniku Bosch HBA23B263 istnieje możliwość schowania pokręteł z przodu urządzenia. To nie wszystko, bowiem sprzęt posiada również blokadę przed przypadkowym uruchomieniem – dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne podczas swoich codziennych zabaw. Wykorzystane technologie sprawiają, że nawet podczas intensywnego nagrzewania piekarnika szyba frontowa pozostaje w temperaturze uniemożliwiającej poparzenie.

Chcesz kupić piekarnik do zabudowy i szukasz porad od ekspertów? Skonsultuj się z naszymi specjalistami!

Sprawdź naszą ofertę  piekarników!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.