Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Piekarnik CILIN ART od MIELE – gotuj z mistrzem

NAJNOWSZY PIEKARNIK MIELE CULIN ART

Gotowanie to sztuka, która wymaga cierpliwości i finezji. Dla wszystkich miłośników pieczenia firma Miele przygotowała piekarnik Miele Culin Art z programem Pieczenie Plus, który przeniesie Twoje wypieki na zupełnie nowy poziom.

Radość z pieczenia z CILIN ART MIELE

Co wyróżnia serię piekarników Culin Art, czyli generację 6000 – H 6167 B oraz H 6267 B? Na przystawkę warto by wspomnieć o komorze, o pojemności 76 litrów, która ponadto oferuje aż 25 różnych programów automatycznych. Producent zainstalował specjalne wysuwy typu Flexi Clip, które ułatwią dostęp do przyrządzanych potraw, natomiast perforowana blacha do pieczenia Gourmet rozprowadzi temperaturę równomiernie podczas pieczenia.

Pora na danie główne

To jednak tylko przystawka, daniem głównym jest w piekarnikach Culin Art specjalny program Pieczenie Plus, który wprowadza innowację, jakiej jeszcze nie widzieliśmy. Na czym polega to rozwiązanie? Program wspiera pieczenie za pomocą dostarczania odpowiedniej ilości wilgoci do wnętrza piekarnika. Ową wilgoć możemy uwalniać ręcznie wedle naszego uznania lub zdać się na programy automatyczne. Zasada działania programu jest bardzo prosta. Wystarczy tylko wybrać funkcję i przytrzymać dyszę, która jest umieszczona pod drzwiczkami urządzenia w szklance z wodą. Piekarnik automatycznie zassie odpowiednią ilość wody dla wygenerowania pary potrzebnej do uzyskania idealnych warunków pieczenia oraz wybierze najstosowniejszy moment uwolnienia uderzeń pary w komorze piekarnika. Program Pieczenie Plus sprawdza się doskonale podczas pieczenia chleba, ciast, mięs, zapiekanek i sufletów – gwarantuje delikatność, soczystość oraz chrupiącą, zarumienioną skórkę.

A na deser mamy…

Wnętrze piekarnika i całe jego wyposażenie są pokryte super gładką powłoką Perfect Clean. Dzięki jej właściwościom nie musimy się martwić o utrzymanie czystości urządzenia –  nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia łatwo usunąć przy pomocy najzwyklejszej miękkiej gąbki i odrobiny środka czyszczącego. Sprawdź bogatą ofertę Matrix Media i przekonaj się, że na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoja kuchnia.

Dowiedz się więcej

Exit mobile version