Płyta BEKO HII 64400 AT – indukcyjna płyta, jakiej potrzebujesz

BEKO HII 64400 AT - wady i zalety

Płyty indukcyjne coraz częściej wypierają nie tylko płyty gazowe, ale również płyty elektryczne. O zaletach i wadach tego rozwiązania pisaliśmy w tekście „Płyta gazowa czy płyta indukcyjna – poradnik”. Ostatnio firma BEKO postanowiła poszerzyć swój asortyment o płytę indukcyjną BEKO HII 64400 AT. Jak prezentuje się to urządzenie?

Działanie

Płyta indukcyjna BEKO HII 64400 AT o szerokości 60 cm i czterech polach grzejnych pozwala na precyzyjne sterowanie dostarczaną do naczyń energią. Bezpośrednie ogrzewanie stojących na kuchence naczyń sprawia, że potrawy gotują się o wiele szybciej niż w przypadku innych rozwiązań. Ciepło się nie rozprasza, co sprawia, że temperatura całej płyty jest o wiele niższa niż w przypadku płyty gazowej, w której ulatnia się ponad połowa generowanej energii. Dodatkowo płyta BEKO HII 64400 AT została wyposażona w opcję Booster jeszcze bardziej przyspieszająca cały proces gotowania.

Oszczędności

A jak jest z oszczędnościami? Należy pamiętać, że chociaż prąd jest droższy niż gaz, płyta indukcyjna BEKO HII 64400 AT ogrzewa potrawy o wiele szybciej. W przypadku bardziej skomplikowanych potraw oszczędność przy jednym gotowaniu może wynosić od kilku do kilkunastu groszy. Dlatego też płyta indukcyjna BEKO HII 64400 AT oznacza tańsze gotowanie niż w przypadku korzystania z płyt gazowych i elektrycznych.

Bezpieczeństwo z BEKO HII 64400 AT

Płyta indukcyjna BEKO HII 64400 AT to najbezpieczniejsze tego typu urządzenie na rynku. Łatwo utrzymać ją w czystości, wszak do wyczyszczenia wystarczy tylko wilgotna szmatka. Dodatkowo urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczny wyłącznik pola oraz blokadę przed dziećmi.

Podsumowując – jeżeli chcesz oszczędzić czas poświęcony kuchni, a jednocześnie stawiasz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, płyta indukcyjna BEKO HII 64400 AT wydaje się najlepszym wyborem płyty grzewczej. W MatrixMedia możesz kupić również płyty gazowe oraz płyty elektryczne. Już dziś zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

Sprawdź naszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.