Pralka BOSCH WLO20260PL – jakość w atrakcyjnej cenie

BOSCH WLO20260PL opinie

To co wyróżnia pralkę BOSCH WLO20260PL na tle konkurencji to z pewnością prostota obsługi. Jeśli szukasz odpowiedniego kandydata na swoją pierwsza pralkę, dobrze trafiłeś. Poznajmy kilka ciekawostek na temat możliwości tego modelu.

Prostota obsługi

Największym plusem opisywanego modelu jest możliwość łatwego dostępu do panelu obsługi. Za pomocą kilku przycisków i pokrętła wybierzemy jeden z programów oraz dostosujemy parametry prania (prędkość wirowania, poziom wypełnienia bębna).

Do najważniejszych parametrów pralki na pewno zaliczamy moc, która w tym wypadku wynosi 2300 W mocy przyłączeniowej. Pralka plasuje się w klasie energetycznej A+ (Roczne zużycie energii (kWh/rok) – wg nowej etykiety (2010/30/EC) to 196 kWh/rok) co czyni ją doskonałym wyborem dla oszczędnych. Wymiary urządzenia to 850 x 600 x 474 mm, pralka jest typu wolnostojącego.

Firma Bosch znana jest ze stałego podnoszenia poprzeczki dla swoich produktów. W opisywanym modelu zastosowano kilka unikatowych technologii, które na pewno zasługują na uwagę.

Bęben VarioSoft™: specjalna konstrukcja bębna sprawia, że w zależności o tego czy kreci się w lewo lub prawo raz jest delikatny, a raz jest twardy – raz nadaje się do prania delikatnego, raz do wymagających plam.

ActiveWater™: oszczędza wodę i tnie koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie.

VarioPerfect™ Perfekcja w Twoim rytmie: dwa przyciski i dwa sposoby na oszczędność, które pozwalają zmniejszyć zużcyie energii (do -40%) lub skrócić czas prania (do -60%). Można je włączyć do większości programów.

BOSCH WLO20260PL to na pewno model przeznaczony dla klientów wymagających, szukających mozlwiosći dostosowywania parametrów prania. Zarówno osoby, które pierwszy raz bedą miały styczność z pralką oraz weterani prania, potwierdzą po krótkim czasie użytkowania pozytywną opinię na temat tego modelu.

Sprawdź ofertę pralek w Matrix Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.