Pralka ELECTROLUX EWF1276GDW – pojemna i wydajna

nie zapomnij sprawdzic co potrafi PRALKA ELECTROLUX EWF1276GDW

Nowoczesny i ergonomiczny model Electrolux EWF1276GDW pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko pieniadze, które zasilą Twój domowy budżet. Dzięki niezwykłej wydajności prania, zaoszczędzisz równiez mnóstwo czasu, którego nie kupisz, za żadne pieniadze. Dlaczego więc warto wybrać nowiutkiego Electroluxa? Przekonaj się sam!

Pojemna i wydajna

Jednorazowo możesz załadować do pralki aż 7 kg prania, a dzięki pomysłowo zaprojektowanemu otworowi bębna, wyjmowanie i wkładanie dużych rzeczy, na przykład koców, nie będzie juz dla Ciebie problemem. Większy bębęn pozwala również na łatwiejsze rozłożenie ubrań, co przekłada się na bezpieczeństwo prania delikatnych materiałów.

Najwyższa klasa energetyczna A+++ zapewnia wysoką skuteczność prania przy niewielkim zużyciu wody i energii elektrycznej. Świetnym rozwiązaniem jest również zastosowana w EWF1276GDW technologia Fuzzy Logic, która dostosowuje parametry prania do wielkości wsadu, dzięki czemu pralka zużywa minimalną ilość wody, a urzadzenie pracuje bardzo cicho.

Oszczędność czasu

Pewnie zainteresuje Cię również Time Manager – funkcja kontroli czasu, dzięki której możesz dostosować działanie pralki do własnego rozkładu zajęć. Sam możesz skrócić lub wydłużyć czas trwania jednego z automatycznych cykli, bez wpływu na efekt prania. Electrolux EWF1276GDW pomoże Ci również w prasowaniu. Programy parowe umożliwiają szybkie odświeżenie i usunięcie zagnieceń z ubrań, skracając w ten sposób, a nawet eliminując koniecznośc prasowania. Dostep do wszystkich zaawansowanych funkcji jest bardzo łatwy. Czytelny wyświetlacz LED pozwala na intuicyjne poruszanie się po ustawieniach pralki.

Electrolux EWF1276GDW to urządzenie, które na zawsze zmieni Twój stosunek do prania! Jeśli zależy Ci na zakupie nowoczesnej i wydajnej pralki, sprawdź ofertę Matrix Media i zapoznaj się z proponowanymi przez nas produktami, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.