Pralka Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU – nowe oblicze designu

Pralka automatyczna coraz częściej nie stoi w łazience, ale – na wzór amerykański – w kuchni obok zmywarki lub kuchenki. Jednak urządzenie to musi mieć odpowiednie rozmiary, aby idealnie wkomponować się między meble i pozostałe kuchenne sprzęty, a co za tym idzie – odpowiednio skrojony design.

Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU jest modelem pralki automatycznej, który będzie pasował nie tylko do łazienki czy kuchni, ale wszędzie, gdziekolwiek się go zainstaluje. Jest to spowodowane przede wszystkim jego wymiarami.

Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU – dlaczego warto?

85 cm wysokości, 59,5 cm szerokości i 63,1 cm głębokości pozwoliły na zamontowanie w Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU bębna o średnicy 34 cm, do którego można załadować 9 kg ubrań. Wirowane odbywa się z prędkością 1200 obrotów na minutę.

Pralka automatyczna Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU dzięki zastosowaniu technologii Super Silent nie będzie nikomu podnosiła ciśnienia ze względu na głośną pracę, ponieważ jest ona niezwykle cicha. 55 dB, jakie maksymalnie emituje, są tak samo głośne, jak zwykła rozmowa. Klasa energetyczna A+++ i technologia Eco Tech sprawią, że będzie można robić częściej pranie ze względu na znacznie mniejszy pobór energii i bardziej ekologiczne działania.

Pralka automatyczna Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU posiada wiele specjalnych programów i dodatkowych funkcji, którymi charakteryzują się inne modele pralek automatycznych Hotpoint Ariston.

Funkcje pralki, na które warto zwrócić uwagę

Funkcja Woolmark Platinum Care pozwala na pranie w Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU wełnianych tkanin, na których napis na metce głosi „Prać ręcznie”.

Funkcja Bed & Bath pozwala pralce automatycznej na pranie pościeli i ręczników całej rodziny za jednym razem.

Funkcja antyalergiczna jest odpowiedzią producenta na problem rosnącego występowania alergii zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Zastosowanie tej funkcji w pralce automatycznej Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU pozwala na bezproblemowe noszenie przez alergików ulubionych ubrań bez ryzyka występowania na nich bakterii i roztoczy.

Pozostałe funkcje, takie jak:

– Ultra delikatny,

– Białe, czarne,

– Care Sensor,

– Start z opóźnieniem

– Super Wash,

sprawiają, że pralka automatyczna Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU jest przygotowana na wszystkie zachcianki wrzucających do niej ubrania, niezależnie od tego, jakie to ubrania i jak wiele ich będzie. Jeśli chcemy zyskać cenny czas, którego w dzisiejszych czasach wszyscy mamy coraz mniej, pralka automatyczna Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU ułatwi nam to zadanie. Wystarczy wrzucić, wybrać program i po sprawie.