Pralka Miele WKF 130 WCS – najważniejsze zalety

Poznaj zalety Miele WKF 130 WCS

Pralka Miele WKF 130 WCS to urządzenie idealne dla tych, którzy marzą o szybkim i dokładnym praniu. Chcesz się przekonać, jakie są jej najważniejsze zalety? Zapraszamy do przeczytania naszego tekstu!

Pralka Miele WKF 130 WCS – technologie

Pralka WKF 130 WCS została wyprodukowana przez uznaną niemiecką firmę Miele. Na jej najważniejsze zalety składa się szereg technologii, które sprawiają, że wykonanie prania staje się łatwe i przyjemne:

  • TwinDos – System dozujący odpowiednią ilość płynnych detergentów ze zbiornika w taki sposób, aby pranie było jak najbardziej efektywne. Dzięki odpowiedniemu dozowaniu możesz cieszyć się czystymi ubraniami bez żadnych niespodzianek w postaci pozostawionych plam.
  • PowerWash – Technologia, która sprawi, że tkaniny prane są szybko i skutecznie. Składają się na nią dwie pomniejsze funkcje: intensywny przepływ wody, dzięki któremu potencjał detergentu wykorzystywany jest w stu procentach oraz QuickPowerWash, który znacząco skraca czas prania, umożliwiając wykonanie pełnego programu w zaledwie godzinę. Nie musisz więc już wybierać między praniem szybkim i efektywnym!
  • Bęben Thermo-SoftCare – Bęben Thermo-SoftCare posiada funkcję prasowania wstępnego, dzięki czemu już po wyjęciu ubrań z pralki możesz cieszyć się wygładzonymi tkaninami.
  • EcoFeedback – Funkcja, dzięki której można wybrać ustawienia pralki w taki sposób, aby jej praca była jak najbardziej ekonomiczna. Działanie tego systemu polega na prognozowaniu zużycia wody i energii elektrycznej podczas jednego cyklu prania, co sprawia, że możemy dowolnie zmodyfikować program w taki sposób, by ograniczyć ich zużycie.

Ponadto kolejną ważną zaletą pralki Miele WKF 130 WCS jest system CapDosing. Wraz z urządzeniem dostarczane są kapsułki, które wkłada się do komory na płyn zmiękczający. Pralka automatycznie dozuje zawartość w odpowiednich momentach procesu prania, co zapewnia jeszcze większą efektywność prania.

Pralka Miele WKF 130 WCS – pozostałe zalety

To nie wszystkie zalety pralki WKF 130 WCS. Należy pamiętać bowiem o tym, że mamy do czynienia z urządzeniem o klasie energetycznej A+++, co sprawia, że decydując się na tę pralkę, wybierasz również większą oszczędność energii elektrycznej. System Waterproof – polegający na zamontowaniu węża dopływowego o podwójnych ściankach oraz podwójnego zaworu magnetycznego bezpośrednio na kranie – zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekiem wody. Pralka WKF 130 WCS posiada ponadto inteligentną technologię sensoryczną, która natychmiast wykrywa wszelkie usterki i natychmiastowo zatrzymuje dopływ wody.

Szukasz pralki, która spełni wszelkie Twoje potrzeby? Sprawdź ofertę MatrixMedia, w której znaleźć można pralki takich firm jak Miele, BEKO, Bosch czy Samsung!

Sprawdź naszą ofertę pralek MIELE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.