Pralka Miele WKF 130 WCS – najważniejsze zalety

Poznaj zalety Miele WKF 130 WCS

Pralka Miele WKF 130 WCS to urządzenie idealne dla tych, którzy marzą o szybkim i dokładnym praniu. Chcesz się przekonać, jakie są jej najważniejsze zalety? Zapraszamy do przeczytania naszego tekstu!

Pralka Miele WKF 130 WCS – technologie

Pralka WKF 130 WCS została wyprodukowana przez uznaną niemiecką firmę Miele. Na jej najważniejsze zalety składa się szereg technologii, które sprawiają, że wykonanie prania staje się łatwe i przyjemne:

  • TwinDos – System dozujący odpowiednią ilość płynnych detergentów ze zbiornika w taki sposób, aby pranie było jak najbardziej efektywne. Dzięki odpowiedniemu dozowaniu możesz cieszyć się czystymi ubraniami bez żadnych niespodzianek w postaci pozostawionych plam.
  • PowerWash – Technologia, która sprawi, że tkaniny prane są szybko i skutecznie. Składają się na nią dwie pomniejsze funkcje: intensywny przepływ wody, dzięki któremu potencjał detergentu wykorzystywany jest w stu procentach oraz QuickPowerWash, który znacząco skraca czas prania, umożliwiając wykonanie pełnego programu w zaledwie godzinę. Nie musisz więc już wybierać między praniem szybkim i efektywnym!
  • Bęben Thermo-SoftCare – Bęben Thermo-SoftCare posiada funkcję prasowania wstępnego, dzięki czemu już po wyjęciu ubrań z pralki możesz cieszyć się wygładzonymi tkaninami.
  • EcoFeedback – Funkcja, dzięki której można wybrać ustawienia pralki w taki sposób, aby jej praca była jak najbardziej ekonomiczna. Działanie tego systemu polega na prognozowaniu zużycia wody i energii elektrycznej podczas jednego cyklu prania, co sprawia, że możemy dowolnie zmodyfikować program w taki sposób, by ograniczyć ich zużycie.

Ponadto kolejną ważną zaletą pralki Miele WKF 130 WCS jest system CapDosing. Wraz z urządzeniem dostarczane są kapsułki, które wkłada się do komory na płyn zmiękczający. Pralka automatycznie dozuje zawartość w odpowiednich momentach procesu prania, co zapewnia jeszcze większą efektywność prania.

Pralka Miele WKF 130 WCS – pozostałe zalety

To nie wszystkie zalety pralki WKF 130 WCS. Należy pamiętać bowiem o tym, że mamy do czynienia z urządzeniem o klasie energetycznej A+++, co sprawia, że decydując się na tę pralkę, wybierasz również większą oszczędność energii elektrycznej. System Waterproof – polegający na zamontowaniu węża dopływowego o podwójnych ściankach oraz podwójnego zaworu magnetycznego bezpośrednio na kranie – zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekiem wody. Pralka WKF 130 WCS posiada ponadto inteligentną technologię sensoryczną, która natychmiast wykrywa wszelkie usterki i natychmiastowo zatrzymuje dopływ wody.

Szukasz pralki, która spełni wszelkie Twoje potrzeby? Sprawdź ofertę MatrixMedia, w której znaleźć można pralki takich firm jak Miele, BEKO, Bosch czy Samsung!

Sprawdź naszą ofertę pralek MIELE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *