Prezenty komunijne do 300 zł, 500 zł i 1000 zł – nasze propozycje

Prezenty na komunię

Pierwsza komunia święta to ważna chwila dla każdego dziecka. Wybór prezentu na tę okazję to spory problem. Z czego najbardziej ucieszą się dzisiejsi ośmiolatkowie? My znamy na to odpowiedź!

Mamy dla Was szereg różnych propozycji. Podzieliliśmy je na kilka kategorii pod względem wysokości cen. Dzięki temu łatwo i szybko dopasujecie pomysł na prezent do budżetu, który założyliście przeznaczyć na tę uroczystość.

Prezenty na komunię do 300 zł

Dawniej mnóstwo dzieci otrzymywało zegarki na pierwszą komunię. Dziś też je dostają, ale nie służą one tylko do odmierzania czasu. Są to gadżety rodem z filmów szpiegowskich. Smartwatche mogą robić zdjęcia, nagrywać filmy, wykonywać połączenia głosowe, pokazywać lokalizację na mapie, a w razie zagrożenia wysyłać komunikaty SOS. Z kolei zegarki sportowe potrafią mierzyć aktywność fizyczną, sprawdzać puls i ciśnienie oraz komunikować się z satelitami GPS w celu zapisywania dystansu pokonanego na hulajnodze, rowerze, czy… pieszo.

CZYTAJ TAKŻE – Prezent komunijny dla dziewczynki

Jako prezenty komunijne dużą popularnością wciąż cieszą się sprzęty muzyczne. Różnica polega na tym, że dawniej dzieciom kupowało się wieże stereo, a dziś daje się same głośniki. Mogą one jednak łączyć się przewodowo lub bezprzewodowo ze smartfonami, tabletami lub laptopami. Dzięki wbudowanej baterii można je zabierać ze sobą w dowolne miejsce, zaś niektóre modele są w stanie też ładować inne urządzenia. Pomimo niepozornych rozmiarów głośniki bluetooth potrafią ładnie i głośno grać, umilając tym samym zabawę na podwórku.

Prezenty komunijne do 500 zł

Przebojem w ostatnich latach są zdalnie sterowane drony. W tym przedziale cenowym można kupić bardzo dobre modele przeznaczone dla dzieci. Dostarczają one wiele frajdy. Za ich pomocą można wykonywać imponujące akrobacje w powietrzu, a za sprawą wbudowanych kamer możliwe jest robienie zdjęć i filmów z perspektywy lotu ptaka. Poszczególne modele da się także wykorzystywać do celów edukacyjnych. Umożliwiają one bowiem naukę programowania poprzez zabawę.

Ciekawym pomysłem na prezent jest też zakup kamery sportowej. To małe urządzenia o zaskakująco dużych możliwościach. Potrafią nagrywać filmy nawet w rozdzielczości 4K, a oprócz tego robią zdjęcia, animacje poklatkowe itp. Ze względu na specjalną konstrukcję wytrzymałą na uszkodzenia i wodę, dziecko może używać ich do rejestrowania swoich wyczynów na deskorolce, czy nurkowania pod wodą.

Co kupić na komunię do 1000 zł?

Od kilku lat mówi się, że elektromobilność to przyszłość naszego świata. Dzieci najwyraźniej też tak uważają, bo wiele z nich marzy o elektrycznych deskorolkach lub hulajnogach. Nic dziwnego, bo dają mnóstwo zabawy. Można się na nich ścigać, robić piruety, czy po prostu bezszelestnie się poruszać na długich dystansach. Wśród modeli dostępnych na rynku da się znaleźć urządzenia posiadające dodatkowe wyposażenie jak głośnik bluetooth, czy lampka do jazdy nocnej.

CZYTAJ TAKŻE – Prezent komunijny dla chłopca

Dobrym prezentem na komunię na pewno będzie tablet. Za cenę do tysiąca złotych można przebierać w modelach różnych producentów. Najlepiej wybrać wersję z 10-calowym ekranem, na którym będzie można wygodnie oglądać filmy, grać, czy rozmawiać ze znajomymi przez internet. Warto też zwrócić uwagę na jakość wbudowanego aparatu oraz wielkość pamięci wewnętrznej, aby móc przechowywać na nim dużo zdjęć i aplikacji.

Dzięki powyższym propozycjom wybór prezentu na komunię nie powinien sprawić wiele trudu. Co istotne, są to produkty, z których dzieci szybko nie wyrosną i będą im długo służyć. Wielkość budżetu nie stanowi problemu, bo w każdym przedziale cenowym da się znaleźć sprzęty, które zadowolą dzisiejszych ośmiolatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.