Radioodtwarzacz SONY XDR-S40DBP W

Duża moc w niewielkim rozmiarze

Popularnym rozwiązaniem dla osób chcących cieszyć się muzyką w kuchni bądź na działce, są niewielkich rozmiarów przenośne radia jak model Radio SONY XDR-S40DBP W Biały lub model Radio SONY SRF-18B.  Dzisiaj skupimy się na pierwszym z wymienionych modeli i przedstawimy najważniejsze zalety tego małego i podręcznego centrum muzycznego.

SONY XDR-S40DBP W, czyli monogłośnik o dużej mocy

Chociaż każdy entuzjasta muzyki zgodzi się, że im większa moc, tym lepsze wrażenia muzyczne, w tym wypadku musimy wziąć pewien margines pod uwagę. Nie można osiągnąć operowych walorów dźwiękowych w urządzeniu o wielkości książki. Dlatego należy zwrócić uwagę na zastosowanie w urządzeniu niewielkich rozmiarów, bo zaledwie 180 × 95 × 36 mm, monogłośnika o mocy 0.3W. Dodatkowo zyskujemy z modelem SONY XDR-S40DBP W możliwość zabierania radioodtwarzacza w dowolne miejsce. Niewątpliwie zaletą modelu jest połączenie funkcji zegarka oraz budzika. Duży wyświetlacz pozwoli nam odczytać godzinę nawet z większej odległości.

Chociaż radioodtwarzacze nie są najpopularniejszym rozwiązaniem, na pewno w dalszym ciągu znajdą szeroką grupę entuzjastów. Dowiedz się więcej o SONY XDR-S40DBP W ze strony MatrixMedia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.