Ramka cyfrowa SONY DPF-C700

ramka cyfrowa sony DPF-C700

 

Słoneczne Karaiby, zimowa chatka, widoki z Mount Everest, Twoja rodzina i przyjaciele, szalona impreza na wybrzeżach Costa Brava. Brzmi jak życie pełne wrażeń. Ale nie musisz żyć na walizkach, żeby uchwycić takie momenty. Ramka cyfrowa  SONY DPF-C700 nigdy Ci się nie znudzi. Zrzuć ulubione zdjęcia z wakacji i świąt, a także zdjęcia miejsc, w których nigdy nie byłeś. Będą zmieniały się jak w kalejdoskopie i zdobiły wnętrza Twojego domu. Zbliżają się święta, podpowiadamy wrzucenie w ramkę SONY DPF-C700 folderu świątecznego. Umili chwile spędzane z rodziną i wprowadzi prawdziwie świąteczny klimat.

Wysokiej jakości wspomneinia z SONY DPF-C700

Ramka cyfrowa SONY wyposażona jest w panoramiczny ekran LCD 18 cm (7”) o  rozdzielczości WVGA, co gwarantuje przeglądanie zdjęć w idealnym kontraście i szczegółowości. Gadżet można przełączać w tryb oszczędzania energii dzięki programatorowi energooszczędnosci, który wykorzystać możesz szczególnie w nocy. Szereg trybów przeglądania zdjęć, w tym pokazy slajdów i różne tryby wyświetlania zegara czy kalendarza pozwalają na intuicyjną obsługę.

Ramka SONY DPF-C700WI to nie tylko niekończąca się różnorodność, ale i wyjątkowy design. Klasyczna biel i najmodniejsze w tym sezonie koronkowe elementy oraz kryształy Swarovskiego, które skrzą się całą paletą kolorów, pasują do każdego wnętrza. Ramka w dobrej cenie tylko w sklepie Matrixmedia.pl.