Recenzja: Dron DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo

dron

Drony to nowatorskie urządzenia, które szybko podbiły rynek i nic w tym dziwnego. Zapierające dech w piersi ujęcia malowniczych pejzaży, dynamiczne filmy pokochał każdy entuzjasta technologii – zarówno ten mały jak i duży. Nic więc dziwnego, że światowe marki rozwijały ofertę dronów, wprowadzając coraz to nowsze technologie. Właśnie tak, przyszło nam poczekać na nową odsłonę drona DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo. Jakie funkcje skrywa urządzenie? Cóż, zachęcamy do zapoznania się z jego recenzją.

Nowe oblicze obrazu

DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo to kolejna odsłona urządzenia, które pokochało miliony osób na całym świecie. DJI Mini 2 jest lekki, kompaktowy i oczywiście oferuje to co najlepsze – idealną jakość wideo 4K/30 FPS. Naturalnie nasuwa się pytanie, jaki jest zasięg jego transmisji? Podpowiadamy, do 6 kilometrów. Czas lotu urządzenia to 31 minut. Nie da się ukryć, że użytkownicy mogą dobrze go spożytkować na robienie zdumiewających zdjęć, filmów i to z zupełnie nowej perspektywy.

Małe urządzenie o ogromnym potencjalne

Zgadza się. DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo waży zaledwie 249 g. Ergonomiczne wymiary urządzenia oraz składana konstrukcja sprawia, że z tym urządzeniem można podróżować wszędzie. Mimo małych rozmiarów DJI Mini 2 to urządzenie o ogromnym potencjalne i warunki atmosferyczne nie są mu straszne.

Okazuje się, że wiatr o sile 5 stopni w skali Beauforta nie przeszkodzi DJI Mini 2 na tworzenie ujęć i to przez 31 minut. Urządzenie zostało wyposażone w kamerę nagrywającą obraz wideo 4K/30 FPS. Z kolei 4-krotny zoom cyfrowy pozwala na robienie ujęć z różnych dystansów. Wisienką na torcie jest 3-osiowy gimbal, czyli gwarancja stabilności. Idealna płynność obrazów i oto chodzi.

Transmisja nigdy nie była lepsza!

System OcuSync 2.0 to synonim stabilności transmisji i to w jakości HD. DJI Mini 2 posiada zasięg do 6 kilometrów, co w połączeniu z system OcuSync 2.0 i eliminacją zakłóceń, pozwala na tworzenie zupełnie nowych ujęć. Naturalnie nasuwa się pytanie, a co z inteligentnymi funkcjami? Spokojnie, DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo ma ich pod dostatkiem.

Przydatne funkcje

QuickShots to jedna z wielu funkcji DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo, która umożliwia tworzenie złożonych, perfekcyjnych ujęć i to bez najmniejszego trudu. Różne tryby Panoramy stwarzają możliwość wykonania niecodziennych fotografii, do których po prostu chce się wracać.

Niemniej, użytkownicy DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo powinni wyposażyć się w aplikację DJI Fly. Co takiego oferuje? Cóż, między innymi automatyczną optymalizację obrazu. Ponadto aplikacja posiada zaawansowany edytor wraz z szablonami. Tryb Trimmed Download pozwala na szybkie przycinanie materiałów, a QuickTransfer dba o optymalną synchronizację plików i to z prędkością do 20 mB/2. Z kolei funkcja Return to Home umożliwia automatyczny start, a także zawis wpływający na sterowanie dronem.

Akcesoria – im więcej, tym lepiej

DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo został wyposażony w dodatkowe akcesoria, które doceni każdy użytkownik:

 • Aparatura sterująca,
 • Inteligentny akumulator (3 sztuki),
 • Śmigła (3 Pary),
 • Kabel Typu-C,
 • Osłona gimbala,
 • Kabel do aparatury (Micro USB),
 • Kabel do aparatury (USB-C),
 • Kabel do aparatury (Lightning),
 • Zapasowe Drążki aparatury (Para),
 • Zapasowe Śrubki do śmigieł (18 sztuk),
 • Śrubokręt,
 • Blokada śmigieł,
 • Hub ładowania 2w1,
 • Ładowarka USB DJI 18W,
 • Torba transportowa.

Trzy akumulatory, ładujący hub mogą wydłużyć pracę urządzenia. Zgadza się, jeszcze więcej ujęć! Z kolei specjalna blokada na śmigła zapewnia DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo bezpieczny transport w torbie do przechowywania i przenoszenia. Co ciekawe, ten model został dodatkowy wyposażony w ładowarkę USB DJI 18 W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.