Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Słuchawki do biegania SONY MDR-XB50B

SONY MDR-XB50B - słuchawki do biegania

Słuchawki do biegania

Coraz więcej osób dba o swoje zdrowie i zaczyna biegać. Czy istnieje sprzęt, dzięki któremu bieganie będzie przyjemniejsze? Tak, a jest nim SONY MDR-XB50B – słuchawki przystosowane specjalnie dla biegaczy i osób uprawiających sport.
[AKTUALIZACJA 2017]

 

• Odpowiednie słuchawki dla biegaczy
• Wygoda przede wszystkim
• Słuchawki do biegania – nowości na rynku

Odpowiednie słuchawki dla biegaczy…

…przede wszystkim powinny być trwałe i zapewniać najwyższą jakość dźwięku, dzięki czemu podczas biegu będzie można delikatnie „odpłynąć” i na moment zapomnieć o wszystkim. To jednak nie koniec. Słuchawki do biegania powinny być lekkie, aby nie sprawiać najmniejszego kłopotu podczas joggingu. Z pewnością nie powinny również być wkładane do uszu, żeby przypadkiem nie wypadać podczas przyspieszenia bądź biegu po nierównym terenie etc. Najlepsze będą zatem te nakładane na uszy, co znacznie zwiększy komfort podczas korzystania z nich.

Dobrze by było, gdyby słuchawki do biegania zostały wyposażone również w łączność bluetooth. Nie należy zapominać o odpowiednio długim okresie gwarancji na wypadek, gdyby jakimś zbiegiem okoliczności doszło do ich uszkodzenia.

SONY MDR-XB50B spełniają wszystkie wyżej wymienione wymagania, ponieważ są to słuchawki stworzone dla biegaczy. Dzięki paśmie przenoszenia dźwięku o częstotliwości 4 – 24000 Hz i 12mm wielkości przetwornika akustycznego dźwięk jest idealnie czysty, co z pewnością pomoże każdemu, kto biega z nimi na uszach, zapomnieć o zmęczeniu…

…albo w ogóle o całym świecie.

Wygoda przede wszystkim

Słuchawki do biegania SONY MDR-XB50B ważą tylko 22 g, są nakładane na uszy, łączą się za pośrednictwem bluetooth oraz 24 miesiące gwarancji. Oglądając zawody lekkoatletyczne widzimy często, że publiczność zaczyna klaskać, żeby zawodnicy mogli złapać odpowiedni rytm. Dzięki słuchawkom dla biegaczy SONY MDR-XB50B nie będzie potrzebne klaskanie, ponieważ idealny dźwięk przez nie zapewniony bez kłopotu dostarczy taki rytm, jakiego każdy sam sobie zażyczy. Oczywiście na krótko przed startem zawodnicy rozstają się ze sprzętem, ale dobry dźwięk pozostaje w uszach.

SONY MDR-XB50B mogą być używane również przez innych użytkowników, niekoniecznie biegających. Jednak kto nie spróbuje chociaż raz joggingu czy nawet spaceru z tymi słuchawkami na uszach, ten nie zrozumie, dlaczego to idealne słuchawki dla biegaczy.

Słuchawki do biegania – nowości na rynku

Producenci słuchawek i innego sprzętu audio nie próżnują. W ostatnim czasie na rynku ukazało się wiele ciekawych propozycji dla sportowców, i to na każdą kieszeń! Wystarczy wymienić kilka z nich:

Exit mobile version