Prezent na gwiazdkę dla chłopaka: Sony MDR-RF810

słuchawki Sony MDR-RF810

Sony MDR-RF810 to idealny prezent na gwiazdkę dla chłopaka, gadżet, który będzie służył mu przez lata i sączył jego ulubioną muzę. Powszechnie panuje przekonanie, że znalezienie podarunku dla mężczyzny nie należy do najtrudniejszych zadań. Wręcz przeciwnie. Jendak ile można mieć krawatów i koszul? W tym roku bądź kreatywna i postaw na idealny prezent dla chłopaka – Sony MDR-RF810, a Twoja druga połówka odwdzięczy Ci się czymś równie wspaniałym.

Sony MDR-RF810 dane techniczne

Parametry techniczne zapewniają maksymalną i głęboką czystość dźwięku, dzięki 40-milimetrowemu przetwornikowi akustycznemu z magnesem neodymowym i automatycznemu systemowi strojenia. Słuchawki wyposażone są we wskaźnik stanu baterii informujący o ewentualnej konieczności doładowania. Dzięki ministykowi video Sony MDR-RF810 można łatwo podłączyć do telewizora i innych urządzeń audio zapewniających rozrywkę. Komfort noszenia jest dodatkowym atutem. Nie jesteś przekonana? Oto sześć powodów, dla których powinnaś wybrać Sony MDR-RF810;

  1. Ich czarny kolor sprawia, że pasują do każdego stylu.
  2. To gadżet, który faceci po prostu uwielbiają.
  3. Sony MDR-RF810 nie są ciężkie – ważą jedynie 220g.
  4. Maksymalny czas pracy słuchawek SONY bez zasilania to aż 28 godzin.
  5. Sony MDR-RF810 mają długi zasięg, dzięki czemu Twój chłopak będzie mógł słuchać muzyki z wszelkich urządzeń bez ograniczeń.
  6. Te słuchawki to stylowy i designerski prezent na gwiazdkę dla chłopaka.

AKTUALNA OFERTA SKLEPU MATRIXMEDIA.PL