Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Słuchawki SONY MDR-XB910S

Słuchawki nauszne w Matrix Media

[AKTUALIZACJA 2017] Znacie tę sytuację, kiedy jedziecie autobusem i, czy chcecie tego, czy nie, słuchacie muzyki, którą puszczają wasi towarzysze podróży? Jeśli nasze preferencje muzyczne bardzo się od siebie różnią, jest to co najmniej irytujące. Co robić? Doraźnym (ale skutecznym!) sposobem będzie założenie odpowiednich słuchawek. I to nie takich, które posiada nasz autobusowy DJ, bo te mają wyraźny problem ze szczelnością. Słuchawki Sony MDR-XB910S będą zdecydowanie dobrym wyborem.

• SONY MDR-XB910S – styl i wygoda
• Słuchawki SONY MDR-ZX310

SONY MDR-XB910S – styl i wygoda

 

Słuchawki SONY MDR-XB910S łączą w sobie miejski styl i wygodę. Niezależnie od słuchanej muzyki, usłyszymy dzięki nim niski beat lub ostre brzmienia gitary. Pozwala na to szeroki zakres częstotliwości od 3 do 28 000 Hz, co daje pełną precyzję dźwięku. Obudowa Advanced Direct Vibe Structure z elastyczną membraną podkreśla siłę wyrazu muzyki – nieważne, czy słuchamy Mobb Deep, czy Mozarta. Solidne metaliczne wykończenie słuchawek MDR-XB910 sprawia, że są zarówno stylowe, jak i wygodne. Płynności dodają im zszycia poduszek nauszników. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i pilotowi możemy bez problemu podłączyć słuchawki do swojego smartfona i rozmawiać do woli.

Zobacz słuchawki nauszne w Matrix Media

 

Słuchawki SONY MDR-ZX310

 

Chociaż powyższy model słuchawek jest, naszym zdaniem, świetnym wyborem, warto również przyjrzeć się innym. Sprawdźcie, na przykład, słuchawki SONY MDR-ZX310. Basy, wysokie oraz niskie tony przechodzą przez membrany bez żadnych szumów i zakłóceń. Możemy słuchać muzyki o wysokiej częstotliwości, z pasmem przenoszenia 10 – 24 000 Hz. Dzięki doskonałym parametrom, odniesiemy wrażenie, jakbyśmy uczestniczyli na koncercie na żywo. Słuchawki przewodowe z zamkniętą konstrukcją muszli odpowiadają za studyjną jakość dźwięku, która spełni wymagania każdego konesera. Nie kosztują przy tym wiele, bo zapłacimy za nie ok.90 zł.

Czy zdecydowaliście już, który model wybierzecie?

Exit mobile version