Słuchawki SONY WI-C300 – testujemy słuchawki douszne

Słuchawki SONY WI-C300 – testujemy słuchawki douszne

Słuchawki Sony Wi-C300 zaprojektowano z myślą o codziennym użytkowaniu. Świetnie się spiszą jako zestaw słuchawkowy w komunikacji miejskiej lub podczas treningów na świeżym powietrzu. Niewielki model wyposażono w nowoczesne komponenty, co poprawiło wygodę użytkowania i jakość odtwarzanej muzyki.

 

Dane Techniczne – SONY WI-C300:

 

  • Typ słuchawek – zamknięte, dynamiczne
  • Przetwornik akustyczny – 9 mm
  • Magnes – magnes neodymowy
  • Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth) – 20 Hz – 20 kHz (próbkowanie 44,1 kHz)
  • NFC – TAK
  • Regulacja głośności – TAK

ile kosztują słuchawki sony wi-c300?

Komfort i prostota użytkowania

 

Sony WI-C300 charakteryzują się prostotą wykonania. Cały zestaw składa się z dwóch głośników połączonych ze sobą kablem, na którym znajduje się pilot do sterowania. Zastosowanie technologii NFC, pozwala na szybkie powiązanie słuchawek z wybranym urządzeniem mobilnym. Jeśli smartfon nie posiada łączności NFC, bez problemu nawiążesz bezprzewodowe połączenie przy pomocy Bluetooth. Niewielkie rozmiary i mała waga sprawiają, że Słuchawki SONY WI-C300 to idealne rozwiązanie dla osób, których życie toczy się w biegu. Słuchawki zmieszczą się w kieszeni spodni, czy marynarki. Do wyboru mamy cztery dostępne kolory.

Test SONY WI-C300 – Wysoka jakość muzyki

 

Słuchawki WI-C300 uzyskują wysoką jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu 9 mm przetworników. Model bardzo dobrze radzi sobie z przetwarzaniem szerokiego zakresu tonalnego i nie zniekształca dźwięku. Wykorzystanie wkładek silikonowych powoduje, że słuchawki stabilnie siedzą w uszach, a także wytłumiają dźwięki otoczenia.

Nowe słuchawki Sony 2018

Codziennie korzystanie z bezprzewodowych słuchawek

 

Znajdujący się w słuchawkach mikrofon, pozwala nam na odbieranie połączeń telefonicznych. Mamy również możliwość wydawania komend asystentowi głosowemu w smartfonie. Dzięki jednemu przyciskowi, możemy aktywować tę funkcję. W opinii osób, które go testowały, to bardzo wygodne rozwiązanie, bowiem możemy zarządzać telefonem wyłącznie za pomocą głosu.

CZYTAJ TAKŻE – TEST BEZPRZEWODOWYCH SŁUCHAWEK DO BIEGANIA SONY WI-SP600N

Nasza opinia o Sony WI-C300

 

Po testach wiemy już, że słuchawki Sony WI-C300 to sprzęt skierowany do osób, które cenią sobie prostotę. Brak kabla, funkcja szybkiego parowania słuchawek z urządzeniem mobilnym, a także niska cena, sprawiają, że warto rozważyć ich zakup. Ile kosztują słuchawki Sony WI-C300? Cena modelu wynosi 199 zł.
Jeśli masz pytania dotyczące słuchawek dostępnego w sklepie Matrixmedia, skorzystaj z pomocy naszych konsultantów. Sprawdź możliwości interesujących Cię słuchawek i porównaj ich możliwości. Dowiedz się więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.