Site icon Nowinki z rynku AGD i RTV | BLOG MatrixMedia.pl

Smartfon SONY Xperia M4 Aqua – godny zamiennik Xperii Z3?

SONY Xperia M4 Aqua opinie

M4 aqua to najlepszy wybór w dobrej cenie

SONY Xperia M4 Aqua jest smartfonem wybitnym oraz dostępnym za stosunkowo niewielkie pieniądze. Przy cenie ok 1200 złotych jest pozycją obowiązkową dla osób szukających wydajnego urządzenia, a nie koniecznie chcą kupować droższą Z3 lub Z3 Compact.

Parametry techniczne SONY Xperia M4 Aqua

Urządzenie wykonane jest w estetyce porównywalnej do modelu Z3, ekran o przekątnej 5 cala i rozdzielczości HD (1280×720 pikseli) został zamieszczony w niewielkiej obudowie o wymiarach 145,5 x 72,6 x 7,3 mm i wadze 136g, wyświetlacz to technologia IPS. Urządzenie jest lekkie, dobrze leży w dłoni i jest przepięknie wykonane.

Doskonały aparat

Tym czym może pochwalić się M4 Aqua to wysokiej jakości aparat 13 MP z przetwornikiem obrazu Exmor RS z tyłu oraz aparat 5 MP do autoportretów z ręki umieszczony na przedniej stronie smartfona.

Tak jak wersje Z3 i Z3 Compact tak również wersja Aqua jest całkowicie wodoodporny oraz pyłoodporny zgodnie ze standardem IP65/IP68. Smartfon wytrzymuje zanurzenie na głębokość do 1,5 m na 30 minut, co w połączeniu z wydajnym aparatem fotograficznym pozwoli nam nagrać wspaniałe zdjęcia i filmiki pod wodą.

Szybkość i wydajność

Smartfon posiada procesor ośmiordzeniowy, Qualcomm® Snapdragon™ 1,5 GHz, 64 bitowy. Łączność internetową zapewnia modem 4G/LTE, dzięki czemu surfowanie w internecie jest szybkie a strony wczytują się już po sekundzie. SONY wybija się również na tle innych marek czasem działania urządzenia, który potrafi na jednym ładowaniu wytrzymać bez problemu 2 dni. Jest to możliwe dzięki baterii 2400 mAh, która pozwala na maksymalnie 13 godzin i 17 minut rozmowy.System operacyjny na którym działa urządzenie to najnowszy Android 5.0.2 Lollipop, który oferuje nowoczesny interfejs graficzny oraz rozszerzone opcje personalizowania urządzenia. Sprawdź ofertę Matrix Media i przekonaj się, że u nas znajdziesz nie tylko najwyższą jakość produktu ale również profesjonalną obsługę.

Sprawdź ofertę telefonów w Matrix Media.

Exit mobile version