Smartwatch z lokalizatorem GPS – dobry prezent dla dziecka?

smartwatch dla dziecka jaki wybrac

Miłośnicy nowoczesnych technologii często zaszczepiają tę pasję swoim pociechom. Te zaś wyjątkowo szybko i sprawnie chłoną wszelkie nowości, czasem zawstydzając sprawnością obsługi dorosłych. Dlaczego więc nie wykorzystać tego trendu i nie podarować im smartwatcha z lokalizatorem GPS. Czy to dobry prezent dla dziecka?

Smartwatch z lokalizatorem GPS – przydatny gadżet

GARETT Kids 2 to najnowszy model smartwatcha przeznaczony do użytku przez najmłodszych fanów technologii. Urządzenie posiada wbudowany lokalizator GPS, co pozwoli rodzicom ustalić pozycję dziecka. Dzięki temu będą wiedzieli, czy ich pociecha wciąż przebywa w bezpiecznym miejscu.

Obsługa smartwatcha GARETT Kids 2 należy do – nomen omen – dziecinnie prostych. Wystarczy smartfon z systemem operacyjnym Android lub iOS w posiadaniu rodzica – umożliwi to komunikację w dwie strony.

 

Smartwatch z lokalizatorem GPS – zabawka ratująca życie

O ile dla jego użytkownika smartwatch GARETT Kids 2 będzie pełnił głównie funkcję rozrywkową, jednak może też uratować życie. Mówimy to bez cienia przesady. Dzięki wbudowanemu przyciskowi SOS dziecko ma możliwość błyskawicznego powiadomienia bliskiej osoby o niebezpieczeństwie. Przycisk wysyła natychmiastowy sygnał na zaprogramowany wcześniej numer rodzica czy opiekuna.

Istotną funkcją jest także możliwość skonfigurowania geosiatki – obszaru, w którym może poruszać się właściciel zegarka. Gdy użytkujące smartwatch dziecko przekroczy granicę wyznaczonego wcześniej terenu, rodzic otrzyma powiadomienie, w którym zawarte będą współrzędne geograficzne oraz możliwość wezwania pomocy.

 

Zamów smartwatch z lokalizatorem GPS już dziś!

Najważniejsze funkcje smartwatcha:

 

 • Dotykowy wyświetlacz 1,22”
 • Możliwość zaprogramowania do 10 numerów telefonicznych, na które można wykonać połączenie
 • Lokalizacja wykorzystująca pięć systemów łączności: GPS, Wi-Fi, LBS, BDS oraz A-GPS
 • Przycisk SOS umożliwiający natychmiastowe wezwanie pomocy
 • Slot na kartę Micro SIM
 • System Geosiatki (Geofence)
 • Krokomierz
 • Zdalny podsłuch
 • Sprawdzanie pokonanej trasy na mapie
 • Alarm ściągnięcia/zagubienia zegarka
 • Monitor snu pokazujący przespane godziny i efektywność snu

 

Smartwatch z lokalizatorem GPS to idealne rozwiązanie dla rodziców obawiających się o bezpieczeństwo swoich najmłodszych pociech. Urządzenie łączy w sobie wartość rozrywkową z użytkową. Jeśli zbliża się jakaś okazja i chcesz obdarować czymś swoje dziecko, GARETT Kids 2 będzie świetnym prezentem – juniorom da mnóstwo zabawy, zaś ich opiekunom zapewni większą kontrolę, co bezpośrednio przełoży się na bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *