Wielkanoc, komunie i inne nieplanowane wydatki… Poradnik prezentodawcy, cz. 1 – SONY DSC-W570B

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a razem z nią wielkie uroczystości i święta. Jak sobie poradzić w tym roku? Znaleźliśmy uniwersalny prezent idealny dla dziecka pierwszokomunijnego, którego rodzice zaprosili nas na uroczystość, albo dla ukochanej od zajączka. Wybór padł na aparat SONY DSC-W570B, który spełnia wszystkie warunki dobrego prezentu:

1. Użyteczność – aparat zawsze się przydaje i mało kto uzna go za nietrafiony prezent. Szczególnie model kompaktowy, który wszędzie możemy zabrać ze sobą, robiąc zdjęcia wysokiej klasy. Polecamy ten model osobom młodym, dopiero zaczynającym przygodę z fotografią.

2. Jakość – bardzo dobrej jakości aparat kompaktowy z matrycą 16 Mpx dzięki wykorzystaniu optyki Carl Zeiss® Vario-Tessar® pozwala robić fenomenalne zdjęcia. W doborze odpowiednich parametrów pomogą nam wbudowane opcje i tryby fotograficzne w pełni automatyzujące proces robienia zdjęć.

3. Cena – odpowiednia do okazji. Mini statyw gratis!

P.S. Nadchodzą miesiące z literką „r” bardzo popularne do zawiązywania węzłów gordyjskich… małżeńskich.  SONY DSC-W570B na prezent ślubny? Jak najbardziej!