Sony HT-XF9000 – Recenzja najnowszego soundbaru

test soundbaru sony ht-xf9000

Jeden z najnowszych Soundbarów HT-XF9000 został zaprezentowany podczas targów CES. Dowiedz się wszystkiego na temat tego wyjątkowego modelu. Poznaj jego specyfikacje techniczną oraz naszą recenzję. Jest to soundbar, który wprowadza wiele nowości do oglądania filmów.

 

Dane techniczne Sony HT-XF9000

ile kosztuje soundbar sony ht-xf9000?

  • Typ wzmacniacza – S-Master
  • Struktura głośnika – 2.1
  • Moc wyjściowa – 300W
  • Technologia wirtualnego dźwięku przestrzennego – S-Force PRO / Vertical Surround Engine
  • Obsługiwane formaty audio: HDMI – Dolby® Digital, Dolby Digital Plus™, Dolby® TrueHD, Dolby Atmos®, Dolby® Dual mono, DTS®, DTS-HD High Resolution Audio™, DTS-HD Master Audio™, DTS-
  • ES, DTS 96/24, DTS:X™, LPCM (2-kanałowy / 5.1-kanałowy / 7.1-kanałowy), DSD (2-kanałowy / 5.1-kanałowy)
  • Wejście optyczne – Dolby® Digital, Dolby® Dual mono, DTS®, 2-kanałowy LPCM
  • USB – DSD (.dsf / .diff), Wav, Flac, Alac (tylko .m4a), AIFF, HE AAC, AAC, mp3, Monkey’s Audio, WMA, Ogg Vorbis
  • Bluetooth (odbiornik) – SBC, AAC

Dolby Atmos – najwyższa jakość dźwięku w twoim domu

 

Duszą soundbaru HT-XF9000 – podobnie jak w HT-ZF9 – jest technologia Vertical Sorrund Engine. Dzięki jej zastosowaniu, otrzymujemy wirtualny dźwięk przestrzenny. Konstrukcja urządzenia, pozwala na emitowanie dźwięków w górę. To właśnie w ten sposób otrzymujemy wrażenie otaczającego nas zewsząd dźwięku. Sony Soundbar XF9000 wyróżnia się również uzyskaną mocą wyjściową, która wynosi 300W. Model radzi sobie tak dobrze z emitowaniem dźwięku dookolnego, że uzyskał certyfikat Dolby Atmos.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM TEŚCIE SOUNDBARU SONY HT-ZF9

Sony HT-XF9000 – Jedno urządzenie, wiele możliwości

 

Listwa głośnikowa Sony HT-XF9000 oferuje nam 5 trybów odtwarzania dźwięku. Wcześniej opisany, pozwala nam na osiągnięcie kinowej jakości dźwięku przestrzennego. Tryb muzyczny pozwala nam, na nowo odkryć ulubione utwory. W trakcie oglądania wiadomości warto zdecydować się na włączenie trybu wiadomość. Wpłynie on na wybicie się głosu prezentera ponad podkład muzyczny i pozostałe efekty. Dla graczy istotny może być Tryb – Game Studio. Dzięki niemu w trakcie rozgrywki będzie nam towarzyszyć dźwięk przestrzenny, który pozwoli na jeszcze lepsze odczucie klimatu gry. Dla fanów wydarzeń sportowych zadedykowano z kolei Tryb Sportowy. Dźwięk dopingu jest tak dopasowany, by odczuć sportowe emocje, jednocześnie nie zagłuszając komentatorów.

Stworzony dla XF90

 

Projektanci odpowiadający za wgląd HT-XF9000 starali się, by model stał się uzupełnieniem dla najnowszej linii telewizorów XF90. Stylistyka listwy dźwiękowej, świetnie dopasowuje się do designu Bravia XF90. Połączenie urządzeń pozwala na uzyskanie najwyższej jakości zarówno obrazu, jak i dźwięku. Ponieważ dla Sony liczy się komfort użytkowania, urządzenia można ze sobą sparować za pomocą Bluetooth.

Sprawdź ofertę Audio SONY

Ostateczna opinia o Sony HT-XF9000

 

Najnowszy produkt Sony, powinien sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wysoki poziom wykonania, a także wiele możliwości oferowanych przez Soundbar HT-XF9000 stawia go na czele soundbarów oferowanych przez Sony. Odwiedź nasz sklep i dowiedz się ile model kosztuje. W razie pytań, nasi specjaliści przedstawią Ci specyfikację techniczną modelu i pomogą odpowiedzieć na najważniejsze pytanie – czy warto kupić HT-XF9000?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.